Napędy i sterowanie

-30% na obudowy Rittal AE

By  | 

Ruszyła wielka promocja Rittal na obudowy sterownicze Kompakt AE!

Każdy klient Rittal, który dokona zakupu spośród modeli aktualnie będących w promocji i poda kod promocyjny ze strony www.promocjaAE.rittal.com.pl, ma możliwość skorzystania z rabatu 30%.

Obudowy AE Rittal sprawdzają się w każdej aplikacji i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo oraz ochronę. Sprawdzona jakość, szybkie projektowanie, łatwy montaż, a co najważniejsze, dostawa w ciągu 24h wprost z magazynu!

Uwaga! Lista modeli dostępnych w promocyjnej cenie będzie się zmieniać w okresach dwutygodniowych – za każdym razem producent oferuje 4 modele spośród wybranych 16.

Więcej na temat zalet obudów AE oraz informacje techniczne z zakresu szaf i obudów:

qrcode


O Rittal 
Firma Rittal z siedzibą w Herborn w Hesji to wiodący światowy dostawca systemowy szaf sterowniczych, systemów rozdziału prądu, klimatyzacji, infrastruktury IT oraz oprogramowania i serwisu. Rozwiązania systemowe Rittal stosowane są w niemal wszystkich branżach, głównie w przemyśle motoryzacyjnym, energetyce, budownictwie maszyn i urządzeń oraz w branży informatyczno-komunikacyjnej (ICT). Zatrudniając 10 000 pracowników i posiada-jąc 58 spółek córek, Rittal działa na całym świecie.

Do szerokiego spektrum zastosowań należą rozwiązania infrastruk-tury dla modułowych i energooszczędnych centrów przetwarzania danych, od innowacyjnych koncepcji bezpieczeństwa, aż po fizyczne zabezpieczanie danych i systemów. Wiodący dostawcy oprogramowania, firmy Eplan i Cideon, uzupełniają łańcuch wartości o interdyscyplinarne rozwiązania inżynieryjne, a Rittal dzięki swoim systemom automatyzacji (w skrócie RAS) – o rozwiązania automatyzacji budowy aparatury sterowniczej i rozdzielczej.

Rittal został założony w roku 1961 i jest największym przedsiębior-stwem prowadzonej przez właściciela Friedhelm Loh Group. Grupa jest obecna na całym świecie z 18 fabrykami i 78 międzynarodo-wymi spółkami córkami. Cała grupa zatrudnia ponad 11 500 pracowników, a jej obroty w 2014 roku wyniosły ok. 2,2 miliarda euro.

Pozostałe informacje są dostępne na stronie www.rittal.com i www.friedhelm-loh-group.com.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *