O Magazynie

40 lat Pneumat System!

By  | 

Jubileusz 40-lecia Pneumat System 1976-2016

Firma Pneumat System obchodzi Jubileuszowy rok swojej działalności. 4 marca w Hotelu Haston we Wrocławiu odbyła się Gala 40-lecia firmy Pneumat System, która była rozpoczęciem jubileuszowego roku. Tak bogatego w atrakcje wydarzenia nie było jeszcze w całej historii działalności. Imprezę, w iście hollywoodzkim stylu, poprowadził dziennikarz radiowy i telewizyjny Paweł Gołębski. Pracownicy z pięcio-, dziesięcio- i piętnastoletnim stażem pracy otrzymali nagrody jubileuszowe, ogłoszone zostały również nowe nominacje kierownicze. Atmosfera była niepowtarzalna.
Założycielem firmy Pneumat System jest znany wrocławski przedsiębiorca Ryszard Pachura. Historię działalności w branży pneumatycznej rozpoczął od produkcji zszywek tapicerskich. Przez lata dynamicznego rozwoju jego firma stała się jednym z największych centrów dystrybucji pneumatyki i jednym z głównych producentów siłowników pneumatycznych w Polsce. Od 2015 roku, po sukcesji, spółką zarządza syn Pana Ryszarda, Dariusz Pachura. Firma zatrudnia ponad 120 pracowników, ma 8 oddziałów w największych miastach Polski, a w ofercie posiada ponad 100 000 produktów, które docierają do wszystkich gałęzi przemysłu.
Ryszard Pachura, po przekazaniu zarządzania spółką synowi, otworzył nowy biznes – Rodzinny Browar „PROST” i rozpoczął produkcję piw w stylu bawarskim.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

www.pneumat.com.pl
www.browarprost.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *