Wydarzenia

CEE Manufacturing Excellence and Industrial Property Awards.

By  | 

CEO Manufacturing Magazine, EuropaProperty.com oraz redakcja czasopisma Szef Utrzymania Ruchu mają zaszczyt zaprosić Państwa na czwartą doroczną galę wręczenia nagród CEE Manufacturing Excellence and Industrial Property Awards oraz konferencję Strategy Summit. To ważne wydarzenie w branży produkcyjnej jest okazją do wyrażenia uznania dla sukcesów przedsiębiorstw reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu.

Nie ma większego zaszczytu dla lidera biznesu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Podczas uroczystej Gali ponad dwieście osób piastujących stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach produkcyjnych weźmie udział w ceremonii uhonorowania firm, które wykazały się szczególnymi zasługami w obszarze innowacji, nowych technologii, rozwoju nowych produktów zapewniając sobie wiodący udział w rynku. Przewidywana liczba uczestników to około 300 gości VIP.

CEO – Manufacturing Magazine to publikacja obejmująca swym zasięgiem region CEE, kierowana do zarządów firm produkcyjnych. Magazyn ukazuje się w cyklu kwartalnym, a jego kolejna edycja wydana zostanie już w marcu.

EuropaProperty.com – to wydawnictwo, które przez ostatnie 12 lat przedstawia rozwój nieruchomości komercyjnych w dużym stopniu koncentrując się na sektorze przemysłowym w regionie CEE Russia-CIS.

Szef Utrzymania Ruchu to czasopismo, które powstało z myślą o wsparciu w codziennej pracy zarówno menedżerów średniego, jak i wyższego szczebla działów utrzymania ruchu. Czasopismo obejmuje patronatem wydarzenia targowe, konferencyjne, seminaryjne oraz inne formy wsparcia dla branży produkcyjnej, wyłącznie z udziałem sprawdzonych i solidnych partnerów.

KONFERENCJA MANUFACTURING STRATEGY SUMMIT 2016
Niełatwe funkcjonowanie w branży produkcyjnej w Europie sprawia, że jednym z kluczowych zadań przedsiębiorstw jest utrzymywanie znaczącej przewagi konkurencyjnej dzięki innowacyjności i właściwej strategii rozwoju.

Czwarta doroczna konferencja Manufacturing Strategy Summit to jedyne takie spotkanie liderów branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej uczestnicy będą dyskutować o najskuteczniejszych praktykach i strategiach w dziedzinie produkcji przemysłowej.
W konferencji Manufacturing Strategy Summit 2016 wezmą udział eksperci ze wszystkich sektorów produkcji. Mówcy nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania w zmiennym środowisku biznesowym, ale też pokażą, jak skuteczni budować przewagę konkurencyjną i rozwijać swoją działalność.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *