Wydarzenia

Cheryl Bush z Kennametal otrzymuje nagrodę Women In Manufacturing STEP.

By  | 

Firma Kennametal Inc. (w skrócie: KMT) poinformowała, że Cheryl Bush, dyrektor działu Global Strategic Pricing otrzymała nagrodę Women in Manufacturing STEP (Science, Technology, Engineering and Production) przyznawaną przez The Manufacturing Institute. Nagrodami STEP są honorowane kobiety na wszystkich szczeblach kariery, od hali produkcyjnej po kadrę zarządzającą, wyróżniające się cechami przywódczymi w nowoczesnym przemyśle produkcyjnym. Nagrody te stanowią część szerszej inicjatywy STEP Ahead, uruchomionej w celu badania i promowania roli kobiet w przemyśle produkcyjnym poprzez wzbudzanie zainteresowania, rozwój i wspieranie talentów.

»Moja kariera w produkcji wraz z entuzjazmem do nauki i matematyki pozwalają mi na tworzenie produktów i usług poprawiających jakość życia.» powiedziała pani Bush. »Produkcja oferuje ogromne możliwości innowacyjne i tworzenia wartości we wszystkich aspektach rozwoju produktu od jego projektowania po dostawę. Kariera w produkcji jest dla mniej ekscytująca i stanowi źródło satysfakcji.»
Pani Bush dołącza do trzech innych uhonorowanych kobiet z Kennametal. Helen Patricia, Colleen Cordova i Martina Igel otrzymały nagrody w 2013 i 2014 roku.

»Jesteśmy szczęśliwi, że Cheryl reprezentuje firmę Kennametal na tegorocznym rozdaniu nagród STEP», powiedziała Colleen Cordova, wiceprezes Kennametal, również uhonorowana wcześniej tą nagrodą. »Dzięki jej zdolnościom przywódczym i nieocenionemu wkładowi wniesionemu w działalność firmy, zwłaszcza w dziedzinie zarządzania, Cheryl stanowi inspirację dla kolejnej generacji kobiet w przemyśle, demonstrując nieograniczone możliwości rozwoju oczekujące na nie w sektorze produkcji.»

Nagrody Manufacturing Institute dla pani Bush i 130 innych uhonorowanych osób zostaną wręczone podczas uroczystości odbywającej się 21 kwietnia w Waszyngtonie.

O Manufacturing Institute.
Manufacturing Institute (Instytut) jest organizacją stowarzyszoną 501(c) z National Association of Manufacturers. Jako organizacja bezstronna, Instytut zobowiązuje się do dostarczania najbardziej wartościowych informacji i usług krajowym producentom. Jest instytucją mającą na celu wzbudzanie zainteresowania i wspieranie rozwoju utalentowanych producentów światowej klasy. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.themanufacturinginstitute.org.

O firmie Kennametal
Firma Kennametal opracowuje od ponad 75 lat zaawanspwane i innowacyjne materiały, jest globalnym liderem technologii przemysłowych zapewniającym swoim klientom zwiększoną produktywność dzięki eksperckiej wiedzy o materiałach, oprzyrządowaniu i rozwiązaniach ograniczających zużycie. Klienci z sektorów takich jak przemysł lotniczy i wydobywczy, energetyka produkcja przemysłowa i transport współpracują z Kennametal w celu zwiększenia precyzji i efektywności swoich procesów produkcyjnych. Każdego dnia blisko 12000 pracowników firmy pomaga klientom w ponad 50 krajach utrzymać przewagę konkurencyjną. W roku fiskalnym 2015 firma Kennametal wygenerowała przychody w wysokości ponad 2,6 mld $.

Więcej informacji na stronie www.kennametal.com

Kennametal Polska, Sp. z. o. o.
ul. Bolesława Krzywoustego 7
61-144 Poznań, Poland
FRYZA Anna
Phone : + 48 61 6656500
Fax : + 48 61 6656504
anna.fryza@kennametal.com

Kennametal Inc.
1600 Technology Way
PO Box 231
Latrobe, PA 15650-0231
USA
GROMOLL Carsten
Phone : +1 724 539 8033
carsten.gromoll@kennametal.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *