IT

Data Centre World 2016

By  | 

Firma Southco na targach Data Centre World 2016

Firma Southco, będąca coraz ważniejszym na rynku projektantem i producentem inteligentnych elektronicznych systemów dostępu dla centrów danych, zapowiedziała swoją obecność na Data Centre World 2016, największych na terenie UK targach tego typu. Na stoisku E30 będzie prezentowała innowacje z zakresu zapewnienia fizycznego bezpieczeństwa do szaf w centrach danych i infrastrukturze IT.
Firma Southco, debiutująca na odbywających się w dniach od 12 do 13 kwietnia targach DCW w centrum kongresowym ExCel w Londynie, będzie miała okazję zademonstrować swoje najważniejsze nowe produkty, włączając w to rewolucyjny elektroniczny zamek H3-EM z klapką uchylną, który obecnie został wyposażony w jednoczesną obsługę kart zbliżeniowych HID iClass i Prox. Dzięki energooszczędnemu mikroprocesorowemu układowi sterowania i monitorowania silnika, nowy produkt cechuje się niezawodną pracą. H3-EM to łatwy w instalacji i integracji fizyczny moduł zabezpieczający, mogący współpracować z istniejącymi systemami ochrony budynków i systemami zdalnego dostępu, reprezentując nową jakość w systemach ochrony centrów danych. Na targach będzie można obejrzeć również specjalnie zaprojektowane centrum danych, zrealizowane z komponentów pochodzących z oferty kilku obecnych tam wystawców, włączając w to model H3-EM, pozwalające zaprezentować te produkty w działaniu.
Zaprezentowana również zostanie nowa oferta uniwersalnych zestawów aktualizacyjnych i narzędzi z zakresu bezpieczeństwa, adresowanych do instalacji korzystających z podzespołów wielu producentów, pozwalających obniżyć koszt i skrócić czas implementacji.
Ponadto, w ramach prezentacji zatytułowanej ‘Locking out Human Error, Locking in Compliance’, Steve Spatig, dyrektor generalny Southco Electronic Access Solutions, będzie omawiał najważniejsze zagadnienia związane z zapewnieniem bezpieczeństwa centrów danych, włączając w to skutki finansowe błędów ludzkich oraz sposoby zmniejszania prawdopodobieństwa ich zaistnienia.
Steve Spatig powiedział: “W świecie coraz bardziej uzależnionym od sieci i danych, nigdy wcześniej nie było takiego jak obecnie zapotrzebowania na zapewnienie fizycznego bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej. Naruszenie zasad bezpieczeństwa w centrum danych może nieść za sobą ogromne koszty zarówno finansowe, jak też w zakresie reputacji i utraty certyfikatów, dlatego też konieczne jest wdrażanie coraz bardziej wyrafinowanych środków ochrony, mających na celu zminimalizowanie podatności na ataki elektroniczne i fizyczne. Dostarczane przez nas produkty odpowiadają tym stale rosnącym wymogom, wykorzystując coraz bardziej zaawansowane technologie pozwalające zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w sposób najbardziej efektywny i łatwy w zarządzaniu.

Jeśli chcesz obejrzeć stoisko Southco na DCW, możesz się zarejestrować na stronie www.datacentreworld.com/SOUTHCO

Więcej informacji dotyczących firmy Southco można uzyskać pod adresem www.southco.com

KVT-Fastening Sp. z o.o.
a Bossard company
ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa | Poland
Web: http://www.kvt-fastening.pl/
SALES DEPARTMENT
Phone : +48 58 762 17 80
Fax : +48 58 762 17 84
preichle@southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *