Automatyka i mechanika

Elfa Distrelec oferuje kalibrację urządzeń testowych i pomiarowych

By  | 

Elfa Distrelec, dystrybutor elementów elektronicznych, oferuje nową usługę kalibracji swoim klientom w Polsce. Usługę tę można dodatkowo zamówić w sklepie internetowym.

Elfa Distrelec oferuje usługę kalibracji dla szerokiej gamy produktów, takich jak oscyloskopy (biurkowe i przenośne), kalibratory, amperomierze cęgowe, rejestratory danych, mierniki uniwersalne, elektryczne instrumenty testowe oraz modularne systemy pomiarowe. Skalibrowane i nieskalibrowane urządzenia mają inne numery części w sklepie internetowym Elfa Distrelec.

Kiedy urządzenie zostanie zamówione przez klienta, produkt zostanie wysłany tego samego dnia do kalibracji. Kalibracja polega na porównaniu wartości odczytanych przez instrument pomiarowy lub rejestrator danych z odpowiednimi wynikami narzędzia referencyjnego, które spełnia standardy odniesienia. Po zakończeniu kalibracji produkt otrzymuje certyfikat ISO 9001, który jest ważny przez dwanaście miesięcy. Certyfikat zawiera zmierzone wartości, metodę kalibracji oraz opis produktu (model) i jego identyfikator. Skalibrowanie urządzenia i odesłanie go do klienta trwa do pięciu dni roboczych.

– Nowa usługa Elfa Distrelec pomoże naszym klientom w kalibrowaniu produktów i certyfikowaniu ich zgodnie z najwyższymi standardami – powiedział Marcin Blancard, dyrektor zarządzający Elfa Distrelec w Polsce.

www.elfadistrelec.pl

Źródło: Elfa Distrelec

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *