Diagnostyka

Jesienna oferta FLUKE na kamery z linii użytkowej TiS.

By  | 

Do połowy grudnia potrwa promocja jaką firma Fluke przygotowała na swoją linię kamer z serii użytkowej TiS. Poszczególne modele oferowane będą ze zniżkami sięgającymi nawet 44 proc.

Nowa seria kamer termowizyjnych TiS, zapewniająca wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach, zadebiutowała na rynku we wrześniu 2015 r., kiedy to Fluke wprowadził do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli z linii użytkowej: TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10. Wszystkie współpracują z systemem Fluke Connect™ umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Wszystkie charakteryzują się też wysoką rozdzielczością (nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S) gwarantującą jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zastosowana w nich technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą – a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładnej lokalizacji.

W grudniu ub.r. Fluke wprowadził na rynek dodatkowo kamerę TiS75, dopełniając tym samym linię TiS najwyższym modelem, który charakteryzuje się jeszcze wyższymi parametrami, łatwością obsługi oraz komfortem pomiarów – przede wszystkim dzięki większemu ekranowi LCD (3,5 cala) i rozdzielczości detektora 320×240, które ułatwiają uzyskanie obrazów w najwyższej jakości, a co za tym idzie – dokonanie prawidłowej diagnostyki obiektu.

Podstawowe zalety kamery TiS75 to m.in.:

  • Znacznie więcej pikseli w detektorze – rozdzielczość aż 320×240. Znacznie podwyższony współczynnik D:S (Distance to Spot) – D:S dla TiS75 wynosi 504:1, podczas gdy dla TiS65/60 wynosił on 417:1, co z kolei było wartością o 70% wyższą niż w Ti125.
  • Wyraźny obraz w krótszym czasie (opcja wyboru kamery ze stałą lub regulowaną ogniskową)
  • Bezpieczne przechowywanie obrazów i zarządzanie nimi niezależnie od lokalizacji
  • Możliwość przesyłania danych do chmury Fluke Cloud™ za pośrednictwem połączenia Wi-Fi
  • Przechowywanie tysięcy obrazów – 4 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB na karcie microSD
  • Adnotacje głosowe
  • Możliwość tworzenia raportów i ich wysyłania, a także udostępnianie obrazów w czasie rzeczywistym za pomocą funkcji Fluke Connect
  • Zakres pomiarowy temperatury od -20˚ do 550˚C

Kamery TiS75, TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10, są szczególnie polecane w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Więcej szczegółów na www.fluke.pl


Fluke Corporation,
firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w dziedzinie kompaktowych elektronicznych narzędzi diagnostycznych do profesjonalnych zastosowań. Narzędzia firmy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami firmy Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat narzędzia marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *