Automatyka i mechanika

Frezy walcowo-czołowe z węglików spiekanych z przewężeniem średnicy.

By  | 

Asortyment pełnowęglikowych frezów walcowo-czołowych Jabro®-Solid2 JS554 zyskuje na użyteczności i wszechstronności dzięki opcjom redukcji średnicy. Te najnowsze narzędzia zapewniają większy prześwit przy obróbce skomplikowanych komponentów stosowanych np. w lotnictwie i medycynie i przy obróbce ogólnej.

 

Mniejsze średnice ułatwiają dostęp do części zamocowanych w skomplikowanych układach, a także pozwalają użytkownikom na pełne wykorzystanie możliwości 4- i 5-osiowej obróbki skrawaniem. Średnice przewężenia są zoptymalizowane pod kątem utrzymania sztywności narzędzia przy zapewnieniu pełnej zgodności ze standardowymi systemami mocowania oprawek narzędziowych. Narzędzia zachowują zdolność do wydajnej obróbki materiałów z grup ISO P, M, S i innych.

Frezy walcowo-czołowe JS554 zapewniają wysoką stabilność i niskie odchylenie. Charakteryzują się również doskonałym stosunkiem ceny do wydajności w różnych zastosowaniach. Ostatnie udoskonalenia jeszcze bardziej rozszerzają zaawansowane możliwości linii.

Asortyment frezów walcowo-czołowych JS554 obejmuje narzędzia o średnicy od 3 mm do 20 mm oraz typowe długości skrawania 2xD + 2 mm. Długości wystawienia wynoszą 3xDc. Asortyment obejmuje również wersje z promieniami naroża i fazą 45˚ do chwytów cylindrycznych i Weldon.

Więcej informacji na temat frezów walcowo-czołowych JS554 można uzyskać u miejscowego przedstawiciela firmy Seco lub na stronie internetowej www.secotools.com/jabrosolid2.


Siedziba firmy Seco znajduje się w miejscowości Fagersta (Szwecja), ale zasięg firmy obejmuje 75 krajów, co sprawia, że jest to jeden z największych dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu skrawania metali: frezowania, toczenia, wiercenia otworów i gwintowania. Od ponad 80 lat firma Seco współpracuje z producentami ze wszystkich branż i opracowuje narzędzia, procesy oraz usługi niezbędne do maksymalizacji produktywności i dochodowości. Więcej informacji można uzyskać u miejscowego przedstawiciela firmy Seco lub na stronie internetowej www.secotools.com.

Seco Tools (Poland) Sp. z o.o.
ul. Naukowa 1
02-463 Warszawa
HOSZWA Marcin
Phone : +48 607 559 607
Fax : +48 22 637 53 84
marcin.hoszwa@secotools.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *