Nowości produktowe

Identyfikacja w trudnych warunkach pracy.

By  | 

MetalPhoto® z anodowanego aluminium to wyjątkowo trwałe i odporne rozwiązanie w zakresie identyfikacji w trudnych warunkach pracy.

Ten posiadający doskonałe własności materiał jest zaprojektowany tak, aby przez ponad 30 lat pracy w ekstremalnych warunkach zachował się jego wygląd i funkcjonalność, dzięki czemu doskonale nadaje się do identyfikacji środków trwałych.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Maksymalna trwałość.
Rozwiązanie do identyfikacji z anodowanego aluminium MetalPhoto® pozwala na niezawodną identyfikację środków trwałych w ekstremalnych warunkach pracy. Supertrwałe zawieszki i etykiety z tego materiału, opracowywane według indywidualnych wzorów, wykonane są z cząsteczek metalu uszczelnionych warstwą powstałą w procesie anodowania. W połączeniu z aluminiowym podkładem rozwiązanie to oferuje wyjątkowo dużą odporność na ścieranie, działanie środków chemicznych, rozpuszczalników, promieniowanie UV i temperatur do 343°C. Rozwiązanie MetalPhoto® ma zapewnić trwałość na przynajmniej 30 lat w warunkach zewnętrznych i poza wyjątkową trwałością oferuje wysoką rozdzielczość i grafikę o wysokim kontraście, dzięki czemu jest jednym z wiodących rozwiązań do identyfikacji środków trwałych.

Indywidualizacja projektu.
MetalPhoto® to srebrna etykieta z czarnym nadrukiem, dzięki czemu można ją dostosować do indywidualnych potrzeb. Na ten trwały materiał nanieść można tekst, liczby, a także kody kreskowe, kody 2D i logotypy firmy. Rozwiązanie MetalPhoto dostępne jest w formie zawieszek i etykiet samoprzylepnych w szerokiej gamie wymiarów i grubości.

Typowe zastosowania.
Rozwiązania w zakresie identyfikacji z anodowanego aluminium MetalPhoto są stosowane przede wszystkim w przypadkach, gdy produkty i urządzenia wystawiane są na wyjątkowe warunki pracy. Z rozwiązania MetalPhoto z powodzeniem korzystać mogą użytkownicy z branży lotniczej, obronnej, transportu zbiorowego, a także z sektora chemicznego i naftowo-gazowego, zapewniając sobie trwałą identyfikację paneli przyrządów, schematów konserwacji, wyposażenia oraz elementów majątku z wykorzystaniem etykiet z kodami kreskowymi UID, tabliczek znamionowych lub kodów kreskowych.

Materiał z anodowanego aluminium MetalPhoto do zastosowań w identyfikacji spełnia wymagania wielu norm i specyfikacji handlowych, publicznych i wojskowych i pozwala z niezawodnością identyfikować środki trwałe w trudnych warunkach pracy. Skontaktuj się z firmą Brady pod adresem emea_request@bradycorp.com i zamów próbkę lub kartę katalogową produktu.

Informacje na temat firmy Brady Corporation.
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Van de Putte Tom.
emea_request_marcom@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *