Automatyka i mechanika

Inwestycja JSP w Nową Zdolność Produkcyjną ARPRO®

By  | 

W wyniku bardzo silnego wzrostu i przewidywanej dalszej rozbudowy firmy, JSP będzie inwestować w dodatkową pojemość ARPRO®.

ARPRO® nieustannie osiąga poziom dywersyfikacji na szeroką skalę. Wzrost nastąpił w obszarach zastosowań w branży motoryzacyjnej, wielokrotnego użytku opakowań transportowych i HVAC-R (ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa), jak również opracowane zostały różne zastosowania w tych sektorach. Wzrost nastąpił także w nowych sektorach, jakże i od nowych klientów, którzy zmienili postulat ARPRO®. Wzrost jest również efektem ciągłej innowacji JSP w produkt, jak i przetwarzania oraz stosowania ARPRO®.

Niezwykłe i unikalne połączenie właściwości ARPRO® wraz ze specyficzną zdolnością dostarczonej przez ARPRO to: zmniejszenie masy produktu, a tym samym oszczędność paliwa/energii, które przyczyniły się do sukcesu.

Klienci i OEM wykazali ogromne przywiązanie i lojalność do ARPRO® i JSP (niektóre już od 25 lat w regionie EMEA), które wsparły rozwój firmy. Ponadto, niektóre zmieniły swoje produkty na ARPRO® i nowi klienci regularnie dołączaja do rodziny ARPRO®/JSP.

Klienci mówią, że wybierają ARPRO® z powodu bezkonkurencyjnej jakości, spójności, serwisu i wsparcia. Prędkość zarówno produktów i świadczonych usług jest również znakomita.

„Jesteśmy szcześliwi oraz ogromnie wdzięczni za zaufanie klientów i OEM w naszą firmę. Nieustannie staramy się być godnym tego zaufania i nadal służyć. Dodatkowa zdolność produkcyjna, razem z naszym stałym rozwojem, pozwoli nam wspierać wzrost naszych bezpośrednich klientów i użytkowników końcowych. „, powiedział Paul Compton, CEO JSP w regionie EMEA. Dodatkowe 10,5 kt na rok zdolności produkcyjnej ARPRO® zajmie miejsce w regionie EMEA do 37,0 kt na rok. Dodatkowa pojemność będzie dostępna już w 2018 roku.

JSP jest prawdziwie globalnym dostawcą, z wieloma zakładami produkcyjnymi, aby obsługiwać klientów w obu Amerykach, regionie EMEA oraz Azji. W regionie EMEA, zakłady znajdują się w Cheb (Czechy) i Estrees-Saint-Denis (Francja). Dodatkowa zdolność produckyjna zakładu będzie
zlokalizowana w Cheb.

Jak również JSP inwestuje w rozszeżenie zdolności produkcyjnej, firma stale ma na celu najwyższą jakość produktu, proces i poprawę jakości usług.


4 Church Street
Warwick
CV34 4AB
UK
Natalia GAMESON
Telefon: 01926 776900
Faks: –
nataliag@provapr.co.uk

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *