Wydarzenia

Kielecki METAL z sukcesem.

By  | 

Wystawa odnotowała 35-procentowy wzrost: ilości firm i zwiedzających.

„Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” nie zawiodła tych, którzy 20-22 września zdecydowali się uczestniczyć w targach branży odlewniczej. Targi METAL, ALUMINIUM&NONFERMET oraz RECYKLING zgromadziły w sumie 391 firm z 27 krajów świata – wystawców, współwystawców i firmy reprezentowane. Wszystkie wystawy zajęły powierzchnię ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych. Frekwencja po 3 targowych dniach okazała się o 35 procent wyższa niż przy poprzedniej edycji z roku 2014!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

W Kielcach zaprezentowały się odlewnie, dostawcy surowców i komponentów oraz firmy związane z recyklingiem metali. Specjalną część wystawy stanowiły firmy sektora odlewnictwa ciśnieniowego. Oprócz polskich przedsiębiorców, najliczniejszą grupę stanowiły firmy z Niemiec i Włoch. – Uczestniczę w Targach METAL od 21. edycji. Te targi to potencjalny punkt odniesienia dla Europy Środkowej – mówił na otwarciu wystawy Maurizio Sala, Prezydent Włoskiego Stowarzyszenia Producentów Maszyn Odlewniczych AMAFOND.

Kolejną edycję Targów METAL i „Przemysłowej Jesieni” zaplanowano na wrzesień 2018. Będzie towarzyszyć ważnemu wydarzeniu branży – Światowemu Kongresowi Odlewniczemu w Krakowie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *