Energetyka

Konfekcjonowane przewody igus również w ekonomicznej wersji.

By  | 

Nowe przewody readycable są konfekcjonowane w 14 krajów świata i wyposażane w oryginalne złącza zgodnie ze standardami 24 producentów.

Pod marką readycable firma igus, specjalizująca się w tworzywach motion plastics do zastosowań ruchomych, oferuje asortyment ponad 4000 przewodów fabrycznie zmontowanych zgodnie ze standardami wszystkich liczących się producentów napędów. Od teraz igus rozszerzył zakres wyboru o przewody konfekcjonowane chainflex M, dostarczając je w dowolnej długości, z centymetrową precyzją, łącznie ze złączami. Te ekonomiczne przewody są odpowiednie dla ruchomych połączeń o średnim obciążeniu, do około 5 milionów podwójnych cykli gięcia i obniżają cenę nawet o 60%.

Gotowe do podłączenia przewody, dostarczone do natychmiastowego użycia – jest to prosta zasada konfekcjonowanych kabli readycable, które dostarczamy bez ilości minimalnych, w dowolnej długości, bez dodatkowych kosztów za cięcie lub małą ilość. Do ponad 4000 konfekcjonowanych przewodów chainflex od igus dodano ekonomiczne chainflex M z odpowiednimi złączami, zgodnie ze standardami 24 producentów napędów. Nawet 60% tańsze niż standardowe przewody z katalogu, mają warantowaną 36-miesięczną żywotność.

„Konfekcjonowane przewody chainflex M oferują ekonomiczne rozwiązania idealnie pasujące do ruchomych aplikacji o średnim obciążeniu oraz przeciętnej prędkości i przyspieszeniu”, tłumaczy Christian Stremlau, kierownik działu readychain i readycable w igus. „Użytkownicy mają teraz więcej możliwości, aby wybrać najtańszy przewód, który działa na ich aplikacji”.

Najwyższy standard jakości uzyskuje się dzięki temu, że duża część konfekcji przewodu odbywa się na maszynach. To przekłada się także na szybsze wytwarzanie przewodów readycable oraz wpływa na wyższe bezpieczeństwo w danej aplikacji. Używając nowej wyszukiwarki przewodów konfekcjonowanych: readycable finder 2.0 (www.igus.pl/readycable-finder) bardzo szybko możemy znaleźć odpowiedni produkt. Klient może wybrać tu odpowiedni przewód do napędów, określić długość i złożyć zamówienie. Aby dodatkowo ułatwić konfigurowanie, gdy tylko zostanie wprowadzony numer artykułu producenta silnika wyświetlane są pasujące przewody igus.

Fabrycznie zmontowane przewody dostępne na całym świecie – z 36-miesięczną gwarancją.

Z myślą o zagwarantowaniu szybkich dostaw indywidualnych produktów, firma igus znacznie zwiększyła moce produkcyjne w Ameryce Północnej, Azji i Europie. Klienci mogą uzyskać pasujący do ich aplikacji produkt z 14 fabryk umieszczonych na całym świecie. Tak jak dla pozostałych przewodów, igus gwarantuje 36-miesięczną żywotność na readycable dla przewodów z rodziny chainflex M. Jednocześnie firma igus gwarantuje niezawodność przewodów przez 5 milionów podwójnych cykli w zastosowaniach z ciągłym ruchem. Jak zwykle, wysyłka jest realizowana nawet w ciągu 24 godzin, a przewody są przycinane na żądaną długość co do centymetra i są dostępne już od 1 sztuki – bez dopłat za cięcie lub małe zamówienie.

(Źródło: igus GmbH)


KONTAKT Z PRASĄ w igus Polska:
Marek Wzorek
Dyrektor Zarządzający

igus Sp. z o.o.
ul. Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Tel.: 22 863 57 70
Faks: 22 863 61 69
info@igus.pl
www.igus.pl

PRESS CONTACT in igus GmbH:
Oliver Cyrus
Head of PR & Advertising

igus GmbH
Spicher Str. 1a
D-51147 Köln
Tlf.. +49 (0) 22 03 / 96 49 – 459
Fax +49 (0) 22 03 / 96 49 – 631
ocyrus@igus.de
www.igus.de


INFORMACJA O IGUS:
Firma igus jest światowym liderem w produkcji systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych. To rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Kolonii ma swoje oddziały w 35 krajach i zatrudnia około 2 950 pracowników na całym świecie. W 2015 roku firma igus wygenerowała obroty rzędu 552 milionów Euro. igus ma największe w swojej branży laboratoria badań i fabryki, dzięki czemu może w bardzo krótkim czasie zaoferować klientom innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb produkty i rozwiązania.

Terminy „igus”, „chainflex”, „CFRIP”, „conprotect”, „CTD”, „drylin”, „dry-tech”, „dryspin”, „easy chain”, „e-chain”, „e-chain systems”, „e-ketten”, „e-kettensysteme”, „e-skin”, „energy chain”, „energy chain systems”, „flizz”, „iglide”, „iglidur”, „igubal”, „invis”, „manus”, „motion plastics”, „pikchain”, „readychain”, „readycable”, „speedigus”, „triflex”, „twisterchain”, „plastics for longer life”, „robolink”, „xiros”, „xirodur” ora „vector” są chronione przepisami dotyczącymi znaków towarowych w Republice Federalnej Niemiec i na całym świecie, w stosownych przypadkach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *