Nowości produktowe

Łatwiejsze mocowanie ciężkich pokryw i paneli!

By  | 

Firma Southco powiększyła niedawno swoją ofertę zawiasów do kontroli położenia o nowy typ zawiasu zaprojektowanego do wspomagania podnoszenia i pozycjonowania ciężkich pokryw i paneli. Wyposażony w zintegrowaną sprężynę, zawias CA umożliwia podnoszenie ciężkich pokryw przy minimalnym wysiłku i ich bezpieczne utrzymywanie w dowolnej pozycji.

Zawias sprężynowy CA jest przeznaczony do montażu zewnętrznego, co zapewnia maksymalną dostępną przestrzeń wewnątrz obudowy i eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych elementów wspierających do utrzymywania pokryw i paneli w zadanym położeniu. Zawiasy sprężynowe CA firmy Southco mogą być dostosowywane do współpracy z konkretną pokrywą czy panelem, co eliminuje konieczność ich ciągłego serwisowania i regulacji, a dodatkowo umożliwiają bardzo łatwe pozycjonowanie przy minimalnym wysiłku i oferują przetestowany, powtarzalny czas życia wynoszący 20 tysięcy cykli mechanicznych.

Globalny menadżer produktu Todd Schwanger powiedział, “Zawias CA został wyposażony w system sprężynowy zaprojektowany tak, aby zmniejszyć wysiłek potrzebny do podniesienia i utrzymania wieka, drzwi lub panelu poprzez zrównoważenie ich masy, co zapewnia precyzyjny balans ułatwiający ich pozycjonowanie w zadanym położeniu.”

Więcej informacji dotyczących funkcjonalności zawiasów do kontroli położenia można uzyskać na stronie internetowej www.southco.com lub wysyłając email do czynnego całodobowo centrum wsparcia technicznego na adres info@southco.com.


Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *