Nowości produktowe

Nowa, podstawowa drukarka BHP do druku szerokiej gamy oznaczeń!

By  | 

Brady wprowadza nową drukarkę termotransferową do oznaczeń i etykiet BBP™30. Nowa drukarka BBP30 umożliwia bezproblemowy druk i oferuje gamę trwałych etykiet pozwalających tworzyć wysokiej jakości oznaczenia BHP i programu „lean” stosownie do potrzeb zakładu.

Szeroki zakres oznaczeń
Drukarka oznaczeń i etykiet BBP™30 umożliwia specjalistom dostęp do bardzo szerokiej gamy trwałych materiałów do etykiet. Dzięki temu oferuje możliwość tworzenia różnorodnych oznaczeń BHP i programu „lean” na terenie zakładu, które wykazują odporność na ekstremalne temperatury, czynniki pogodowe, ścieranie, czyszczenie i środki chemiczne. Mimo niewielkiej skali inwestycji drukarka BBP30 umożliwia każdemu zakładowi zmniejszenie ryzyka wypadków, zwiększenie wydajności i zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi stosowania oznaczeń.

Bezproblemowy druk
Działanie BBP30 opiera się na wkładanych etykietach i kasetach z kalkę, co umożliwia łatwy druk. Drukarka automatycznie rozpoznaje kasetę i wykonuje samodzielną kalibrację, optymalizując ustawienia bez interwencji z zewnątrz. Należy także wspomnieć, że każda kaseta do drukarki BBP30 działa także na innych drukarkach Brady, co ułatwia przejście na wyższe modele w przypadku wystąpienia zapotrzebowania na większą ilość etykiet.

Projektowanie i drukowanie
BBP30 doskonale współpracuje ze środowiskiem aplikacji Brady Workstation, które wspomaga projektowanie wielu rodzajów etykiet. Pobierz oprogramowanie Brady Workstation, a uzyskasz dostęp do szeregu aplikacji składowych pozwalających projektować znaki BHP, oznaczenia programu „lean”, oznaczenia rur, znaki GHS/CLP i inne. Oprogramowanie Brady Workstation oferuje szereg podstawowych, darmowych aplikacji, a także umożliwia zakup bardziej wyspecjalizowanych na późniejszym etapie pracy. Po zaprojektowaniu etykiety można ją błyskawicznie wydrukować, używając jednego polecenia wysłanego do drukarki.

Dzięki BBP™30 każdy zakład przemysłowy zyskuje potencjał tworzenia trwałych oznaczeń, które zmniejszają ryzyko i liczbę wypadków oraz poprawiają wydajność i umożliwiają zachowanie zgodności z przepisami, gwarantując niski koszt tej inwestycji. Kontaktując się z firmą Brady pod adresem emea_request@bradycorp.com można poprosić o prezentację lub dodatkowe informacje na temat drukarki oznaczeń i etykiet BBP™30.


Informacje na temat firmy Brady Corporation.
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Van de Putte Tom
emea_request_marcom@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *