Automatyka i mechanika

Nowy typ śruby uwięzionej z pokrętłem skrzydełkowym.

By  | 

SOUTHCO wprowadza nowy typ śruby uwięzionej z pokrętłem skrzydełkowym, zapewniającej dostęp bez użycia narzędzi

Firma Southco rozszerzyła ofertę elementów uwięzionych o nowy typ śruby z możliwością obsługi bez użycia narzędzi. Śruba uwięziona 4C z pokrętem skrzydełkowym służy do szybkiego mocowania komponentów. Zawiera pokrętło skrzydełkowe obtryskiwane tworzywem w standardowych wersjach kolorystycznych lub w kolorach specyfikowanych przez klienta.

Model 4C umożliwia szybkie pozycjonowanie elementów przesuwnych oraz szybkie dokręcanie komponentów i ich odkręcanie ułatwiające demontaż. Dostępne opcje press-in, flare-in i SMT (Surface Mount Technology) dają użytkownikowi dużą dowolność podczas montażu i demontażu ręcznego drzwiczek, paneli i innych elementów w aplikacjach, w których pożądane jest zapewnienie łatwego dostępu bez użycia narzędzi.

Southco jest czołowym dostawcą osprzętu dla paneli frontowych kompatybilnych ze specyfikacjami xTCA. Oferuje wyroby o dużej funkcjonalności, elastyczności i ergonomii zgodne z wytycznymi PCI Industrial Computer Manufacturers Group (PICMG) dla standardów AdvancedTCA (ATCA), AdvancedMC (AMC) i MicroTCA. Jako członek PICMG, firma Southco zaprojektowała szeroką gamę produktów, takich jak uchwyty mocujące, elementy wyrównujące/blokujące czy śruby uwięzione zgodne z opracowanymi przez tą grupę standardami.

Menadżer produktów globalnych Jim Grady dodaje, “Najnowsza śruba uwięziona 4C z oferty Southco zawiera pokrętło skrzydełkowe do obsługi bez użycia narzędzi, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych pozwalających inżynierom łatwo oznaczać punkty dostępowe w zależności od wymogów konkretnej aplikacji.”

Więcej informacji dotyczących funkcjonalności elementów uwięzionych z oferty firmy Southco można uzyskać na stronie www.southco.com lub wysyłając email do czynnego całą dobę oddziału wsparcia technicznego na adres info@southco.com.

KVT-Fastening Sp. z o.o.
a Bossard company
ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa | Poland
Web: http://www.kvt-fastening.pl/
SALES DEPARTMENT
Phone : +48 58 762 17 80
Fax : +48 58 762 17 84
preichle@southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *