IT

Oprogramowanie CAD/CAM ESPRIT z nowym, innowacyjnym serwisem internetowym

By  | 

Oprogramowanie CAD/CAM ESPRIT wkracza w nową erę wraz z nowym serwisem internetowym, dostępnym pod adresem espritcam.com. Pokazano tu nowe, eleganckie logo w stylu 3D, zastępujące oryginalne.

Nowy innowacyjny, edukacyjny serwis internetowy ESPRIT CAD/CAM pod adresem espritcam.com

Bezpośrednie przejście w sferę oprogramowania

“Nasz nowy serwis już od początku przenosi odwiedzających bezpośrednio w sferę oprogramowania,” powiedział Cedric Simard, dyrektor oddziału Global Marketing and Communication. “Dzięki zamieszczonym tam filmom edukacyjnym, operatorzy maszyn mogą od razu obejrzeć oprogramowanie ESPRIT w działaniu i upewnić się co do jego kompatybilności z różnymi markami obrabiarek z całego świata.”

Serwis intuicyjny i łatwy w obsłudze

Nowy serwis, zaprojektowany z myślą o operatorach maszyn i klientach ESPRIT jest dostępny w 9 wersjach językowych dla wielu platform i urządzeń. Odznacza się łatwą nawigacją dla klientów z różnych dziedzin przemysłu. Operatorzy maszyn mogą łatwo odnaleźć odpowiednie informacje podając dziedzinę przemysłu, model obrabiarki czy też rodzaj wykonywanej operacji.

Zawartość edukacyjna

Nowy serwis internetowy pokazuje możliwości oferowane przez ESPRIT, zwłaszcza w dziedzinie obróbki 5-osiowej, wielozadaniowości, cięcia elektroerozyjnego i obróbki na automatach tokarskich. Dodatkowo, na stronach produktowych podkreślono kompatybilność ESPRIT z ofertą producentów obrabiarek, światowej klasy programem wsparcia użytkownika i dostępność certyfikowanych postprocesorów.

image

Ikony produktów ESPRIT w nowym serwisie internetowym

image

Nowa strona produktowa ESPRIT 5-axis demonstruje kompatybilność ESPRIT z obrabiarkami

image

 

Przykłady sukcesów wdrożeń ESPRIT 5-axis u klientów z różnych dziedzin przemysłu

image

 

Nowa interaktywna strona produktowa ESPRIT 5-axis

image

Film edukacyjny pokazujący kompatybilność ESPRIT z obrabiarkami Mazak

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *