IT

PcVue z certyfikacją BTL dla B-AWS.

By  | 

PcVue, oprogramowanie SCADA pochodzące z portfolio produktów PcVue Solutions, utrzymuje interoperacyjność z systemami otwartymi poprzez certyfikowane implementacje otwartych standardów. PcVue uzyskał już certyfikację DNV-GL (dawniej Kema) dla swojego sterownika IEC 61850 oraz certyfikację BTL dla profilu B-OWS (BACnet Operator Workstation), a niedawno również został uznany za kompatybilny z BACnet Advanced Workstation (B-AWS) przez BACnet Testing Laboratory.

B-AWS pozwala operat7721-btlorowi uzyskać dostęp do systemów innych producentów poprzez wspólną stację roboczą. BACnet Advanced Workstation może być wykorzystany do rozruchu i obsługi systemu BACnet, włącznie z modyfikowaniem konfiguracji urządzeń. Pokrywa wszystkie obszary interoperacyjności, włącznie ze współdzieleniem danych, notyfikacją alarmów i zdarzeń, określaniem trendów, rejestracją zdarzeń i terminarzem.

Certyfikacja BTL, potwierdzająca kompatybilność produktu ze standardem BACnet jest wymagana w wielu specyfikacjach, w których miałby on być zakwalifikowany przy składaniu ofert projektowych. Pozwala przekonać właścicieli i zarządzających instalacjami, że inwestują we właściwą platformę otwartą, pozwalającą spełnić ich obecne i przyszłe wymogi.7721-BACnet Internatl member of logo

PcVue, związany ze społecznością BACnet już od wielu lat, należy do stowarzyszeń BIG-CA, BIG-EU i BACnet International.

Oficjalna lista certyfikacji produktowych BTL jest dostępna pod adresem www.bacnetinternational.net/btl/

ARC INFORMATIQUE
ARC Informatique, francuska firma z siedzibą w Paryżu jest niezależnym międzynarodowym liderem w zakresie oprogramowania HMI / SCADA. Założona w 1981 roku, uzyskała certyfikaty ISO 9001 i 14000. Obsługuje klientów międzynarodowych za pośrednictwem biur sprzedaży i wsparcia technicznego zlokalizowanych w USA, Europie i Azji. Obecnie na całym świecie są zainstalowane tysiące licencjonowanych kopii jej oprogramowania SCADA PcVue.
PcVue stanowi elastyczne rozwiązanie w zakresie nadzoru procesów przemysłowych, zakładów i infrastruktury. Zapewnia zgodność ze standardami przemysłowymi odnośnie niezawodności, bezpieczeństwa i parametrów, równocześnie charakteryzując się łatwą obsługą, porównywalną z pakietami biurowymi. Znajduje zastosowanie w szerokim zakresie aplikacji, od autonomicznych obsługiwanych przez jednego użytkownika po złożone, redundantne systemy klient-serwer.

Więcej informacji jest dostępnych pod adresem www.pcvuesolutions.com

ARC Informatique
2 avenue de la Cristallerie
92310 Sèvres – France
GILETTE Samuel
Phone : + 33 1 41 14 36 00
Fax : + 33 1 46 23 86 02
arcnews@arcinfo.com

ARC Informatique
2, avenue de la Cristallerie
92310 Sèvres – France
RIGAUD Fabien
Phone : +33 4 76 182 912
Fax : +33 1 46 23 86 02
f.rigaud@arcinfo.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *