Wydarzenia

Podsumowanie pierwszych dni targów ITM 2016

By  | 

7 czerwca rozpoczęło się w Poznaniu największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów z branży przemysłowej – targi ITM Polska 2016!

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali imprezę na najwyższym poziomie. Blisko 1000 wystawców, fantastycznych stoisk oraz bogata oferta maszyn, urządzeń i narzędzi sprawia, że targi ITM Polska cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są chętnie odwiedzane przez profesjonalistów z kraju i z zagranicy.

ITM_07_06_2016_55

Oficjalne i uroczyste otwarcie targów nastąpiło o godz. 12.00 w Alei Lipowej, łączącej pawilony 7,7A, 8 i 8A. Po przemówieniu Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich – Przemysława Trawy, wręczono statuetki laureatom Złotego Medalu MTP, przekazano nagrody za najlepsze stoisko – Acanthus Aureus, jak również uhonorowano firmy obchodzące jubileusz istnienia.
O godzinie 13.45 wystąpiła przed publicznością Agnieszka Węglarz z ICAN Institute, która opowiedziała o czynnikach wzrostu polskich firm B2B. Prelegentka, specjalizująca się w diagnostyce problemów marketingowych oraz w budowaniu strategii i narzędzi marketingowo-sprzedażowych wspierających biznes w branży B2B i B2C, podkreśliła, że segmentacja pozwala na dotarcie do grupy docelowej z lepszym, wartościowszym produktem, zwiększyć jego cenę – a co za tym idzie – zwiększyć korzyści finansowe firmy. Oferta wartości umożliwia zachowanie marży i zdobycie lojalności klientów.

pp-106

Każdego, kto jest ciekawy, co przyniosą kolejne dni targowe – zapraszamy w czwartek i piątek (9 i 10 czerwca), od godz. 9.00 do 17.00, do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji na stronie www.itm-polska.pl

Źródło: MTP

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *