Automatyka i mechanika

SOUTHCO przejmuje firmę CounterBalance.

By  | 

Firma Southco zakończyła proces przejęcia CounterBalance Corporation.

CounterBalance to amerykański producent modułowych systemów sprężyn skrętnych. Southco to światowy lider w projektowaniu i produkcji sprzętowych systemów zabezpieczenia dostępu.

CounterBalance dostarcza mechanizmy kontroli położenia, mające ułatwić obsługę wiek, pokryw, blatów oraz zamknięć śluz i włazów. Produkty tej firmy znajdują zastosowanie w różnych sektorach techniki, w tym w medycynie, przemyśle, instalacjach wojskowych, edukacji, szpitalach i obsłudze gastronomicznej.

Oferowane przez CounterBalance usługi z zakresu projektowania i produkcji poszerzą ofertę działu Positioning Technology firmy Southco, uzupełniając ją o produkty przystosowane do pracy w aplikacjach o większych siłach obciążenia. Dają one nowe możliwości klientom firmy z różnych sektorów przemysłu, prowadzących prace nad różnymi typami aplikacji.

“Jesteśmy zadowoleni z dodania rozwiązań technologicznych, doświadczenia i produktów firmy CounterBaIance do naszego oddziału Access Hardware, gdyż rozszerzą one naszą ofertę skierowaną do klientów,” powiedział Brian McNeill, prezes i dyrektor generalny Southco, Inc. “Dzięki temu przejęciu, Southco może powiększyć linię produktową Positioning Technology i zwiększyć wartość dodaną dla rynków, które obsługujemy.”

KVT-Fastening Sp. z o.o.
a Bossard company
ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa | Poland
Web: http://www.kvt-fastening.pl/
SALES DEPARTMENT
Phone : +48 58 762 17 80
Fax : +48 58 762 17 84
preichle@southco.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *