Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Szybka blokada obwodu elektrycznego.

By  | 

Unikatowa blokada TAGLOCK™ firmy Brady pozwala operatorom, inżynierom mechanikom, konserwatorom oraz personelowi ds. bezpieczeństwa na szybkie i łatwe odłączenie obwodów elektrycznych na czas trwania prac konserwacyjnych. Blokada TAGLOCK™ pozwala zmniejszyć ryzyko śmiertelnego porażenia prądem elektrycznym i innych wypadków związanych z ponownym podłączaniem zasilania.

Zapobieganie wypadkom
TAGLOCK™ blokuje wyłączniki instalacyjne w pozycji wyłączonej, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu w czasie, gdy trwają prace konserwacyjne. Dzięki ustawieniu wyłączników instalacyjnych w pozycji wyłączonej można zmniejszyć ryzyko śmiertelnego porażenia prądem elektrycznym oraz innych wypadków związanych z ponownym podłączaniem zasilania, które mogą się wiązać z poważnymi konsekwencjami.

9179-TagLock_1

Nawet 4 pracowników
Z jednej blokady zabezpieczającej może jednocześnie korzystać nawet 4 pracowników — każdy ma własną opaskę kablową oznaczoną kolorem. Po zakończeniu pracy każdy pracownik może usunąć swoją opaskę i przywieszkę. Po zakończeniu prac konserwacyjnych ostatnia osoba zdejmuje również blokadę zabezpieczającą, aby umożliwić ponowne uruchomienie wyłącznika instalacyjnego.

Łatwy montaż
Blokada TAGLOCK™ jest szybka i łatwa w montażu. Po zamontowaniu blokady wystarczy przełożyć opaskę kablową przez otwór i założyć przywieszkę. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom blokady zabezpieczające TAGLOCK™ można zamontować na większości wyłączników instalacyjnych ustawionych jeden obok drugiego. Aby zablokować wszystkie wyłączniki instalacyjne w pozycji wyłączonej, należy przełożyć nylonową opaskę kablową przez otwory blokad zabezpieczających. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, można użyć kłódki.
Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj film o blokadzie TAGLOCK™ w serwisie YouTube lub skontaktuj się z firmą Brady, pisząc na adres emea_request@bradycorp.com.


 

Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *