Wydarzenia

Targi Automaticon okazją do świętowania piątej rocznicy działalności RS

By  | 

Firma RS Components (RS), marka handlowa firmy Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego dystrybutora produktów dla inżynierów, już po raz czwarty bierze udział w targach Automaticon w Warszawie, w edycji 2016. Nie jest to jednym powodem do świętowania, zarówno dla pracowników, jak i dla odwiedzających, których dystrybutor zaprasza na stoisko C-8 w hali 1. RS będzie obchodzić także piątą rocznicę działalności w Europie Wschodniej. Będzie to także tradycyjnie sposobność, aby specjaliści RS przedstawili odwiedzającym nowości w ofercie, które są także dostępne na stronie pl.rs-online.com. Tym razem w centrum uwagi znajdzie się nowa marka RS Pro, która obejmuje cały asortyment produktów i zapewnia ekonomiczny zakup.

Od 1 stycznia 2011 roku, kiedy firma RS rozpoczęła działalność w Europie Wschodniej, nieustannie rośnie liczba zadowolonych klientów, przyczyniając się do wyjątkowo szybkiego rozwoju tego dystrybutora w Polsce. Tempo wzrostu utrzymuje się na tym samym poziomie, a wartość przychodów w ciągu pięciu lat wzrosła 12-krotnie. Od samego początku nie zmieniły się również cele stawiane przez firmę: profesjonalna obsługa klientów i budowanie świadomości marki. Do sukcesu przyczyniła się także silnie zaznaczona obecność na rynku lokalnym. Obecnie w biurze w Warszawie pracuje około 50 pracowników, dla których język polski jest językiem ojczystym. Nie mniej ważny jest fakt, że dostawy na terenie Polski są bezpłatne.

Kolejnym czynnikiem, który odpowiada za sukces RS jest ogromny asortyment, obejmujący ponad 500 000 produktów. Do najchętniej kupowanych należą produkty własnej marki RS. Gama produktów RS Pro, obejmującej ponad 40 000 produktów przemysłowych i podzespołów elektronicznych wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, będzie stale powiększana. Produkty RS Pro to wybór, który łączy w sobie jakość, wysokie parametry i atrakcyjną cenę, co w efekcie zapewnia wyjątkową wartość. Aby klienci nabrali pełnego zaufania do produktów RS Pro, będą one oznaczane znakiem jakości RS, który będzie poświadczał zgodność z wiodącymi normami w zakresie kontroli, testów i certyfikacji.

Przy odrobinie szczęścia odwiedzający stoisko RS będą mogli sami się przekonać o jakości produktów marki RS. W loterii zorganizowanej przez RS pierwszą nagrodą będzie skrzynka z narzędziami marki RS, zawierająca 100 elementów.

Robert Dudzik, dyrektor sprzedaży w RS, Europa Wschodnia, ma spore oczekiwania w związku z targami:

„Targi Automaticon są kolejnym krokiem na drodze naszego sukcesu w Polsce. To forum, na którym możemy komunikować się bezpośrednio z inżynierami, którzy w coraz większym stopniu korzystają z produktów naszej własnej marki. Pragniemy stworzyć globalną markę produktową, która będzie się kojarzyć z jakością, wysokimi parametrami i atrakcyjną ceną. RS Pro to wybór, który zapewnia klientom oczywiste korzyści”.

O RS Components

RS Components i Allied Electronics to marki handlowe grupy Electrocomponents plc, wiodącego dystrybutora podzespołów i komponentów elektronicznych oraz produktów dla działów utrzymania ruchu. Za pośrednictwem przedstawicielstw w 32 krajach grupa oferuje 500 000 produktów poprzez sprzedaż internetową, zaopatrując ponad milion klientów i wysyłając ponad 44 000 zamówień dziennie. Dostarczamy produkty z zakresu elektroniki, automatyki i sterowania, techniki pomiarowej, elektryki i mechaniki od 2500 wiodących producentów.

Grupa Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i w zeszłym roku finansowym do 31 marca 2015 osiągnęła dochody w wysokości 1,27 mld funtów.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem pl.rs-online.com.

Źródło: RS Components

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *