Automatyka i mechanika

Technologia transportu przemysłowego następnej generacji.

By  | 

B&R dąży do najlepszej w swej klasie niezawodności i łatwości serwisu.

Małoobsługowa technologia B&R bazuje na 14-to letnim praktycznym doświadczeniu i oferuje sprawdzoną w praktyce niezawodność, wymaganą dla współczesnych konkurencyjnych warunków produkcji w reżimie 24/7. Systemy są przygotowywane przy założeniu osiągnięcia ekstremalnie niskich wskaźników MTTR
i maksymalnych czasów pracy. Segmenty maszyny i napędy mogą być łatwo wymieniane bez domontażu przenośnika.

Skalowalność i bezproblemowa integracja robotów.
W obszarze „inteligentnych” systemów produkcji integracje automatyki i ekosystemów IT przestają być opcją a stają się absolutnie niezbędne. Małe opóźnienia (szybka reakcja), precyzyjna synchronizacja wszystkich typów serwonapędów włącznie
z systemami CNC i robotami gwarantują wysoką precyzję i wysokiej jakości produkt końcowy. Technologia transportu B&R bazuje na silnie zdecentralizowanej architekturze pozwalającej na budowę bardzo długich tras transportu, dostosowanych do wymogów każdej maszyny.

Współpraca z ATS.
B&R wykorzystała system przenośników liniowych SuperTrack kanadyjskiej firmy ATS Automation do zaprezentowania zaawansowanej technologii transportu przemysłowego następnej generacji, silnie zwiększając w ten sposób możliwości rynkowe tej ciekawej technologii. Swym wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu technologii SuperTrack firma ATS doskonale uzupełnia rozwiązania i kompetencje B&R w automatyce, technologii napędów i oprogramowaniu.

Next generation industrial transport technology

Rys. 1. Przyjazna w obsłudze inteligentna technologia transportu B&R łączy w sobie optymalną produktywność i elastyczność oraz przemysłową niezawodność.


O B&R.
B&R to prywatne przedsiębiorstwo z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwami na całym świecie. Jako globalny lider w automa-tyce przemysłowej, B&R łączy najnowocześniejsze technologie z kunsztem inżynieryjnym, oferując klientom działającym w różnych branżach kompleksowe rozwiązania dla automatyzacji maszyn i procesów, sterowania napędem, wizualizacji i zinte-growanej technologii bezpieczeństwa. Wraz ze standardem komunikacji sieci przemysłowej POWERLINK i openSAFETY oraz z wydajnym środowiskiem programistycznym Automation Studio, B&R nieustannie przedefiniowuje przyszłość technologii automatyzacji. Duch innowacyjności, który prowadzi B&R na szczyt przemysłowej automatyzacji, jest wzmacniany zamiłowa-niem do upraszczania procesów i wyprzedzania oczekiwań klientów.
Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę www.br-automation.com.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *