Automatyka i mechanika

Trwała identyfikacji kabli i elementów

By  | 

Oszczędzaj czas dzięki trwałej identyfikacji kabli i elementów

Czasem ważny układ nie działa, ponieważ zawiódł jeden kabel ukryty w grubej wiązce. Wytypowanie go zabierze masę czasu, który jest wówczas na wagę złota. Prosta, a jednocześnie trwałe etykiety przyklejane w regularnych odstępach pomagają o wiele szybciej przywrócić sprawność układu.

Drukarki do błyskawicznego druku etykiet na miejscu

Firma Brady oferuje drukarki etykiet, które drukują żądane etykiety identyfikacyjne w zaledwie kilka sekund. Drukarki te są odporne na kurz, wilgoć i pojedyncze przypadki uderzeń, ale przede wszystkim pomagają szybko zidentyfikować kabel lub element przy pomocy trwałych etykiet, dostępnych w szerokiej gamie typów, rozmiarów i kolorów.

Szeroka gama etykiet
Odpowiednie narzędzia w rękach profesjonalisty pomagają zakończyć zadanie szybciej i lepiej. Dlatego właśnie drukarki Brady oferują możliwość druku szerokiej gamy etykiet na wszystkie okoliczności. Aby zmieścić dużo treści na niewielkiej etykiecie wprowadź do drukarki puste etykiety flagowe. Aby zabezpieczyć kluczowy kod kreskowy na kablu przed starciem, kurzem lub wilgocią użyj samolaminującej etykiety lub koszulki termokurczliwej. W szybszej identyfikacji kabli w wiązkach pomaga wykorzystanie różnych kolorów. Wszystkie nasze rozwiązania w zakresie identyfikacji dostępne są w odpowiednich rozmiarach, w formie łatwych do umieszczenia w drukarce materiałów eksploatacyjnych.

Maksymalna trwałość
Etykiety do kabli i elementów powinny trwale przywierać do podłoża i zachowywać czytelność. Odklejające się etykiety często stanowią problem dla operatorów obsługujących szafy zasilania, szczególnie podczas awarii. Firma Brady cały czas inwestuje w opracowywanie etykiet, tuszów i klejów, które trwale przylegają do podłoża i zachowują czytelność nawet w ekstremalnych warunkach.

Firma Brady opracowała zestawienie 10 praktyk identyfikacji kabli oszczędzających i marnujących Twój czas. Zamów egzemplarz pod adresem emea_request_marcom@bradycorp.com

Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.
Van de Putte Tom
emea_request_marcom@bradycorp.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *