Nowości produktowe

Uszczelnione zamki dźwigniowe Southco

By  | 

Nowe uszczelnione zamki dźwigniowe Southco spełniają normy ochrony przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń
Southco rozszerzyło swoją udaną serię zamków dźwigniowych C2 o wersje uszczelnione, które zapewniają taki sam jednolity docisk i odporność na wibracje, jak standardowe wersje C2, ale ponadto charakteryzują się uszczelnioną konstrukcją spełniająca standardy NEMA 4 oraz IP65 w zakresie ochrony przed wnikaniem wody i pyłu, co zapewnia możliwość ich stosowania w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.
Zaprojektowane z myślą o solidnym cyklu życia produktu, uszczelnione wersje C2 zapewniają wysoką wydajność mechaniczną i kompensują ewentualne niedopasowanie zamknięcia. Podobnie jak standardowe zamki C2, wersje uszczelnione cechują się różnorodnością wykończeń i długości uchwytów, jak również wieloma opcjami ryglowania dla zwiększonego bezpieczeństwa. Dzięki łatwej instalacji i obsłudze oraz nisko profilowej konstrukcji zamki te sprawdzają się w szerokim zakresie aplikacji.
Loc Tieu, menedżer ds. produktów globalnych, dodaje:” Uszczelnione zamki dźwigniowe C2 spełniają wymagania ochrony przed wnikaniem zanieczyszczeń bez konieczności regulacji czy zmiany istniejących paneli lub konstrukcji drzwi, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do nowych oraz zmodernizowanych instalacji, które są wystawione na czynniki zewnętrzne.
Więcej informacji o zamkach dźwigniowych C2 można znaleźć na stronie www.southco.com lub kierując zapytanie do działu obsługi klienta na adres info@southco.com

KVT-Fastening Sp. z o.o.
a Bossard company
ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa | Poland
Web: http://www.kvt-fastening.pl/
SALES DEPARTMENT
Phone : +48 58 762 17 80
Fax : +48 58 762 17 84
preichle@southco.com

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
STURMAN Ulrike
Phone : +44 (0)1905 346567
Fax : +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *