Energetyka

World’s Most Ethical Companies

By  | 

Kennametal po raz piąty z rzędu uhonorowany tytułem World´s Most Ethical Companies

Firma Kennametal została uhonorowana tytułem World´s Most Ethical Companies na rok 2016 przez Instytut Ethisphere, globalnego lidera w definiowaniu standardów etycznych w biznesie.Oznacza to, że firma już po raz piąty z rzędu otrzymuje tytuł World’s Most Ethical Companies, nadawany firmom wyróżniającym się w wewnętrznym promowaniu standardów i praktyk etycznych w biznesie, pozwalających menadżerom i pracownikom na dokonywanie właściwych wyborów oraz kształtowanie standardów przemysłowych poprzez wprowadzanie najlepszych przyszłych praktyk już dziś.
Etyka i uczciwość stanowią fundament naszej kultury w Kennametal i w dużym stopniu przyczyniają się do naszego sukcesu,” powiedział Ron De Feo, prezes i dyrektor generalny. “To dzięki 12 tys. członków naszego zespołu na całym świecie zyskujemy to wyróżnienie już piąty rok z rzędu. Ich niezachwiane zaangażowanie w pracę z najwyższymi standardami etycznymi zawsze było fundamentem sukcesu Kennametal i ma ogromne znaczenie dla naszej przyszłości.
Kennametal jest jedną z dwóch firm z kategorii podzespołów i akcesoriów do maszyn, uhonorowanych w tym roku.
Firmy polegają na Ethisphere, jeśli chodzi o ciągłe podnoszenie standardów w działalności korporacyjnej. Te wyróżniające się w zakresie wspierania postaw obywatelskich, integralności i przejrzystości tworzą większą wartość dla swoich inwestorów, społeczności, klientów i pracowników, zapewniając dzięki temu trwałą przewagę biznesową,” wyjaśnia Timothy Erblich, prezes Ethisphere. „Składam gratulacje wszystkim w Kennametal w związku z uzyskaniem wyróżnienia World’s Most Ethical Company.
Przedstawiciele Kennametal odebrali nagrodę 2016 World’s Most Ethical Companies na dorocznej gali Ethisphere’s Annual Gala Dinner odbywającej się 8 marca w Nowym Jorku. Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://www.kennametal.com/en/about-us/news/kennametal-worlds-most-ethical-companies-5th-year.html#sthash.yVGTqBF7.dpuf

O Ethisphere Institute
Ethisphere Institute jest światowym liderem w definiowaniu i pogłębianiu standardów etycznych praktyk biznesowych, poprawiających zaufanie rynkowe i pozwalających odnieść sukces biznesowy. Ethisphere posiada dużą wiedzę w definiowaniu podstawowych norm etycznych w oparciu o spostrzeżenia oparte na prowadzonych badaniach. Ethisphere honoruje największe osiągnięcia przyznając wyróżnienia w ramach prowadzonego programu World’s Most Ethical Companies, wspiera społeczność ekspertów branżowych w ramach programu Business Ethics Leadership Alliance (BELA) oraz prezentuje trendy i najlepsze praktyki w zakresie etyki w publikowanym przez siebie magazynie Ethisphere. Więcej informacji dotyczących Ethisphere można znaleźć pod adresem http://ethisphere.com

O firmie Kennametal
Firma Kennametal opracowuje od ponad 75 lat zaawanspwane i innowacyjne materiały, jest globalnym liderem technologii przemysłowych zapewniającym swoim klientom zwiększoną produktywność dzięki eksperckiej wiedzy o materiałach, oprzyrządowaniu i rozwiązaniach ograniczających zużycie. Klienci z sektorów takich jak przemysł lotniczy i wydobywczy, energetyka produkcja przemysłowa i transport współpracują z Kennametal w celu zwiększenia precyzji i efektywności swoich procesów produkcyjnych. Każdego dnia blisko 12000 pracowników firmy pomaga klientom w ponad 50 krajach utrzymać przewagę konkurencyjną. W roku fiskalnym 2015 firma Kennametal wygenerowała przychody w wysokości ponad 2,6 mld $.
Więcej informacji na stronie www.kennametal.com
Kennametal Polska, Sp. z.o.o.
ul. Bolesława Krzywoustego 7
61-144 Poznań, Poland
FRYZA Anna
Phone : + 48 61 6656500
Fax : + 48 61 6656504
anna.fryza@kennametal.com

Kennametal Inc.
1600 Technology Way
PO Box 231
Latrobe, PA 15650-0231
USA
GROMOLL Carsten
Phone : +1 724 539 8033
carsten.gromoll@kennametal.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *