Automatyka i mechanika

Wystarczy wycelować, wcisnąć przycisk i gotowe!

By  | 

Szybki, wszechstronny czytnik kodów kreskowych firmy Balluff do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych.

Wprowadzając na rynek nowy, przemysłowy czytnik kodów kreskowych BVS HS-P, firma Balluff poszerza swoją ofertę produktową w zakresie identyfikacji optycznej: ten nowy, intuicyjny czytnik ręczny zapewnia niezawodny odczyt z dużą rozdzielczością kodów znajdujących się w maksymalnej odległości 110 cm. Odczytuje również kody Direct Part Marking (DPM). Jest produkowany w odpornej mechanicznie obudowie o stopniu ochrony IP 65, wytrzymującej upadki z wysokości do 2 m bez ryzyka uszkodzenia. Wersja z transmisją bezprzewodową przez Bluetooth daje użytkownikowi możliwość przemieszczania się w promieniu do 100 m wokół stacji bazowej. Ten elastyczny, przenośny czytnik jest idealny do wielu zastosowań, w tym identyfikacji produktów, automatycznego uzupełniania zapasów i logistyki.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu ergonomicznej obsługi, przemysłowy czytnik ręczny BVS HS-P firmy Balluff dekoduje wszystkie spotykane obecnie kody 1D, 2D i złożone, znajdujące się na obiektach nieruchomych lub przemieszczających się z prędkością do 0,8 m/s. Nawet nachylenie do 40° i obrót o 180° nie mają wpływu na niezawodność odczytu. System celowania optycznego z dobrze widoczną ramką laserową ułatwia manipulowanie przyrządem i akwizycję danych. Zakończenie odczytu jest potwierdzane akustycznie i optycznie za pomocą diod LED, w tym diody oświetlającej odczytywany kod, co sygnalizuje użytkownikowi poprawny odczyt w środowiskach o dużym natężeniu hałasu i o dużym natężeniu świata zewnętrznego.
Wersja bezprzewodowa z akumulatorem o dużej pojemności zapewnia dużą elastyczność przyrządu i umożliwia jego wykorzystanie w różnych sytuacjach. Przemysłowy czytnik ręczny BVS HS-P firmy Balluff charakteryzuje się łatwą integracją za pomocą interfejsów USB, Bluetooth czy RS232. Jego ergonomiczna konstrukcja i mała masa zapewniają wygodną, niemęczącą pracę.

http://www.balluff.pl

Balluff Sp. z.o o.
Address ul. Muchoborska 16
54-424 Wroclaw
– –
Phone : +48 71 338 4929
Fax : +48 71 338 4930
balluff@balluff.pl

BALLUFF GmbH
Schurwaldstrasse 9
73765 Neuhausen a.d.F.
Germany
ZIENERT Detlef
Phone : +49 7158 173 0
Fax : +49 7158 173 50 10
detlef.zienert@balluff.de

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *