Wydarzenia

Zgłoś się do Konkursu o Złoty Medal MTP i zdobądź pakiet unikalnych korzyści!

By  | 

Do 1 kwietnia br., w ramach udziału w targach ITM Polska 2016, można zgłaszać produkty, które będą rozpatrywane w prestiżowym Konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Już teraz zgłoś swój produkt i zdobądź pakiet unikalnych korzyści. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący branże: innowacji, technologii, maszyn i pionierskich rozwiązań, poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

itm1golsmedal1Laureat Złotego Medalu otrzymuje Pakiet medalisty – komplet materiałów promocyjnych, które wystawca będzie mógł użyć w kampanii promocyjnej: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu MTP” oraz film i zdjęcia z gali nagród. Ponadto, szeroka kampania promocyjna laureatów, przygotowana przez MTP, przewidziana jest przed, w trakcie i po zakończeniu targów ITM Polska 2016 (informację pojawią się w: firmowych reklamach, materiałach drukowanych, newsletterach, na stronie internetowej oraz dzięki współpracy z Partnerem Medialnym – w publikacjach w Gazecie Wyborczej). Produkty nagrodzone Złotym Medalem prezentowane będą również na ekskluzywnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej – Strefa Mistrzów.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują profesjonaliści i internauci. Głosowanie jest możliwe w czasie trwania targów ITM Polska 2016 w dniach 7-10 czerwca br., gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach – Strefach Mistrzów, oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów będzie można głosować za pośrednictwem strony internetowej.
Więcej informacji na stronie www.itm-polska.pl w zakładce ZŁOTY MEDAL MTP

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *