Wydarzenia

Maintenance 2016. Zapraszamy!

By  | 

Filozofia Dalekiego Wschodu w służbie przemysłu na Targach SyMas /Maintenance 2016

Wywodząca się z Japonii filozofia Kaizen głosi, iż człowiek jako członek różnych grup i społeczności powinien stale się doskonalić. Samo słowo „Kaizen” oznacza poprawę, zamianę na lepsze. Nie będą to jednak wielkie, radykalne zmiany. Według Kaizen duże rezultaty osiągane są poprzez liczne, małe kroki rozciągnięte w czasie.

Filozofia Kaizen jest stale obecna podczas tematów poruszanych na konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu będącej elementem Targów Maintenance. Tegoroczna konferencja zacznie się od wiekuistego problemu zakładów produkcyjnych – bezawaryjności. Słuchacze będą mieli również okazję zapoznać się z metodami wprowadzania usprawnień w obszarach efektywności, predykcji czy bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych.

Konkretne przykłady przedstawione przez wieloletnich praktyków dadzą wiedzę, którą zaraz będzie można praktycznie wykorzystać we własnym przedsiębiorstwie.

W programie konferencji:

  • Case-studies z zakładów Sante, Grupy Nomax, Lincoln Electric Bester – porzucamy zbędną teorię, niech wdrożone rozwiązania mówią same za siebie,
  • 100% merytoryki, 0% prezentacji marketingowo-produktowych
    2 dni branżowej wiedzy za 525 zł + VAT.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą prelegentów i harmonogramem konferencji
Pobierz formularz zgłoszeniowy.


Zapraszamy na 8. edycję Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas i 7. edycję Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance 5-6 października w EXPO Kraków. 180 wystawców zaprezentuje innowacyjne i efektywne rozwiązania w branży przemysłowej. Dla zwiedzających przygotowane zostaną bezpłatne seminaria workShops, gdzie prelegenci omówią ciekawe case studies.
Już dziś skorzystaj z bezpłatnej rejestracji na Targi SyMas/Maintenance.


Kontakt:
Katarzyna Banach
Tel: +48 12 651 95 24
Kom: +48 510 134 218
Fax: +48 12 651 95 22
banach@targi.krakow.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *