Wydarzenia

3DGence ogłasza konkurs. Do wygrania 5 drukarek 3D

By  | 

Firma 3DGence przygotowała dla swoich klientów konkurs, w którym do wygrania jest 5 drukarek 3DGence ONE o łącznej wartości 63037,50 zł brutto. Konkurs skierowany jest wyłącznie do właścicieli urządzeń śląskiej firmy. Zadanie dla przedsiębiorców jest proste: muszą opisać, w jaki sposób wykorzystują druk 3D w swojej branży. Na studia przypadków organizatorzy czekają do 15 lipca 2018 roku.

Konkursowe case study powinno zawierać opis działalności firmy oraz wyjaśnienie, jak w wykonywaniu codziennych zadań pomaga jej druk 3D. Jury doceni także informacje o wpływie drukarek 3D na organizację pracy, a także o oszczędnościach kosztów i czasu. Prace konkursowe warto uzupełnić zdjęciami lub materiałami wideo. Tak przygotowane zgłoszenia należy wysłać na adres: marketing@3dgence.com. Co ważne, jedna firma może złożyć w konkursie kilka prac i tym samym wygrać kilka urządzeń. Prace można zgłaszać do 15 lipca 2018 roku, a rozwiązanie konkursu planowane jest na 23 lipca.

– Mamy świadomość tego, że druk 3D jest coraz popularniejszy i firmy wykorzystują go na wiele różnych sposobów w swoich codziennych działaniach. Czasem takich, o jakich my jako producenci nawet nie pomyśleliśmy. Jesteśmy ciekawi rozwiązań, jakie wprowadzili użytkownicy naszych drukarek w swoich firmach. Stąd pomysł na konkurs. Wiemy, że część przedsiębiorców wciąż waha się, czy druk 3D może w jakikolwiek sposób wpłynąć pozytywnie na ich działalność. Przykłady z rynku zapewne pomogą im podjąć decyzję o wdrożeniu takich innowacji w swojej branży – tłumaczy Mateusz Sidorowicz z 3DGence.

Organizator stawia w konkursie na oryginalność. Opis pracy musi zatem zawierać unikalną, niepublikowaną wcześniej treść. Każda firma biorąca udział w rywalizacji zobowiązana jest do przygotowania case study opartego na własnych wydrukach wykonanych na urządzeniach 3DGence.

Co powinno znaleźć się w case study?

Każda praca konkursowa musi zawierać kilka istotnych z punktu widzenia oceniających informacji. Należą do nich:

  • opis prowadzonej działalności,
  • wyjaśnienie, jak urządzenia 3DGence są wykorzystywane w firmie na co dzień,
  • opis konkretnego przypadku zastosowania wydruków z urządzeń 3DGence,
  • zdjęcia lub materiały wideo,
  • dane dotyczące oszczędności, jakie przyniosło firmie wdrożenie technologii druku 3D (koszty, czas i inne)

Zgłoszone prace zostaną ocenione przez komisję konkursową, która weźmie pod uwagę oryginalność opisywanego studium przypadku, a także jakość załączonych zdjęć i materiałów graficznych. Jury skupi się przede wszystkim na praktycznych zastosowaniach druku 3D. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja wybierze pięć prac konkursowych, które zostaną nagrodzone drukarkami 3DGence ONE.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać, wysyłając wiadomość na adres: marketing@3dgence.com

Konkurs 3DGence w telegraficznym skrócie:

Termin przesyłania prac: 15.07.2018
Rozwiązanie konkursu: 23.07.2018

Regulamin konkursu
Strona WWW konkursu
Przykładowe case study


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *