Diagnostyka

Aplikacja Fluke ze złotem w konkursie Product of the Year 2016.

By  | 

Aplikacja Fluke Connect Assets zdobyła Złoto w konkursie na produkt roku (Product of the Year 2016), organizowanym przez amerykański magazyn „Consulting-Specifying Engineer”.

NAGRODA CSEOprogramowanie Fluke Connect Assets zdobyło Złoto w kategorii Aplikacje dla Ekspertów w konkursie Product of the Year 2016 amerykańskiego magazynu „Consulting-Specifying Engineer”.

W konkursie są uwzględniane produkty z kategorii: HVAC, bezpieczeństwo, elektryka oraz produkty dla branży hydraulicznej. Najnowsza nagroda jest już 22. nagrodą zdobytą przez system Fluke Connect.

Oprogramowanie Fluke Connect Assets pozwala na integrację wewnątrz pełnofunkcjonalnej platformy SaaS, która pozwala użytkownikom przyrządów Fluke na otrzymywanie, przechowywanie, wizualizowanie i raportowanie danych pomiarów elektronicznych z ponad 40 testowych przyrządów wykorzystujących platformę Fluke Connect.

Łatwe w użytkowaniu przyrządy pomiarowe i aplikacja pozwalają specjalistom na gromadzenie dokładnych danych na temat usterek, które niedługo mogą pojawić się w testowanych maszynach. Inżynierowie utrzymania ruchu mogą w ten sposób trzymać pieczę nad maszynami i urządzeniami oraz odpowiednio rozkładać prace wykonywane z ich wykorzystaniem, oraz decydować o niezbędnych naprawach.

Platforma Fluke Connect pozwala działom utrzymania ruchu m.in. na:

  • eliminację błędów we wprowadzaniu danych poprzez zapisywanie danych z pomiarów bezpośrednio z przyrządu i łatwiejsze powiązanie ich z kolejnością prac i raportami,
  • przypisywanie kolejności prac do urządzenia i członka zespołu oraz umieszczanie prac w harmonogramie,
  • podejmowanie lepszych decyzji na podstawie wiarygodnych danych,
  • dostęp do danych (również historycznych) z pomiarów konkretnego urządzenia,
  • pozbycie się klasycznych dokumentów z danymi i pracę zespołową na podstawie jednego sieciowego zestawu danych, dostępnego z miejsca pracy lub z terenu.

Więcej informacji na temat Fluke Connect Assets znajduje się tutaj:
http://connect.fluke.us/
Więcej informacji na www.fluke.pl


Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat przyrządy marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *