Wydarzenia

Automation University Special – konferencja od Rockwell Automation

By  | 

Rockwell Automation ma przyjemność zaprosić na dwudniową konferencję dedykowaną wszystkim branżom przemysłu. Automation University Special odbędzie się w dniach 6-7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim.

AU Special to idealne miejsce i niepowtarzalna możliwość wymiany doświadczeń z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i branży. Wydarzenie jest stworzone z myślą o inżynierach, specjalistach IT, menadżerach oraz kadrze zarządzającej.

Biorąc udział w konferencji będziecie mieli Państwo możliwość skorzystania z ponad 30 dostępnych sesji w formie: warsztatów, demonstracji i prezentacji dotyczących najnowocześniejszych rozwiązań, trendów i technologii automatyki i przemysłu. Program przygotowany jest tak by można było stworzyć swój plan dnia dostosowany do własnych potrzeb.

Dokładny program Automation University

AU Special to także okazja do przekonania się, jak Rockwell Automation implementuje Przemysł 4.0 oraz jaka jest optymalna droga rozwoju dla Państwa przedsiębiorstwa.

Podczas Automation University Special będziecie mieli Państwo okazje spotkać się nie tylko z ekspertami branży z Rockwell Automation ale także ze strategicznymi Partnerami: Stratus, Endress+Hauser, HMS Industrial, Mettler-Toledo, Molex, Ocean Data System, RF Ideas, Rittal, Softing, Hoffman oraz Posital Fraba.

Zarejestruj się już dziś

Więcej na:
www.rockwellautomation.pl

Miejsce:
Hotel Windsor
Jachranka 75
05-140 Serock


Kontakt:
Joanna Orłowska
Marketing Communications Specialist Poland
jorlowska@ra.rockwell.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *