Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Bezpieczeństwo w jakości Balluff

By  | 

Safety over IO-Link
Moduł bezpieczeństwa IOF

Automatyka potrzebuje bezpieczeństwa, które zawsze opiera się na wiarygodności. Jakość firmy Balluff gwarantuje rozwiązania o wyjątkowej niezawodności. Koncepcja bezpieczeństwa Balluff składa się z produktów i rozwiązań, które spełniają przez lata swoje zadanie przy zachowaniu równego poziomu bezpieczeństwa i precyzji. Obejmuje ona ciągle rosnącą liczbę produktów i komponentów, które przyczyniają się do minimalizacji zagrożenia dla ludzi i urządzeń produkcyjnych. To czym się wyróżniamy, to prostota integracji naszych komponentów z systemem sterowania.

Wyjątkowy: Bezpieczeństwo poprzez interfejs IO-Link
Aby zmaksymalizować efektywność integracji systemów bezpieczeństwa opracowaliśmy Balluff Safety Hub. Jest to pierwsze na świecie zintegrowane rozwiązanie bezpieczeństwa wykorzystujące interfejs IO-Link.

Wykorzystanie interfejsu IO-Link
jak zawsze umożliwia prostą integrację urządzeń bezpieczeństwa i ogranicza ilość urządzeń w szafach sterowniczych. Dzięki nowemu rozwiązaniu, poprzez master IO-Link możemy przesyłać nie tylko sygnały z czujników i elementów wykonawczych ale również sygnały bezpieczne z czujników bezpieczeństwa takich jak kurtyny czy zamki a także bezpiecznie wyłączać elementy wykonawcze.

Możliwość modyfikacji urządzenia w ostatniej chwili
Skalowalna topologia komponentów bezpieczeństwa pozwala dostosować aplikację w każdej chwili w prosty i szybki sposób do zmieniających się warunków użytkowania. Otrzymuje dzięki temu wyjątkową elastyczność systemu.

Rodziny produktów:
Bezpieczny moduł we/wy
Optoelektroniczne kurtyny bezpieczeństwa
Wyłączniki bezpieczeństwa
Wyłączniki zatrzymania awaryjnego


Balluff Sp. z o.o.
Ul. Graniczna 21A
54-516 Wrocław
balluff@balluff.pl
Tel.: +48 71 382 09 00
Fax. +48 71 338 49 30


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *