Nowości produktowe

Booster przepływu ASCO do wielu zastosowań!

By  | 

Unikalne cechy tego produktu zapewniają ulepszoną niezawodność, łatwiejszą obsługę techniczną oraz uruchomienie.

Firma Emerson wprowadziła na rynek wzmacniacz (booster) przepływu ASCO serii 330, aby umożliwić szybsze otwieranie i zamykanie zaworów.

Produkt ten może być wykorzystywany zarówno w aplikacjach typu on/off jak i sterowania, a także wykorzystywany wszędzie tam, gdzie wymagane jest testowanie skoku częściowego (PST). Wzmacniacz ASCO serii 330 idealnie nadaje się do stosowania w branży Oil & Gas. Produkt ten jest elastyczny, solidny oraz wysoce niezawodny. Dostępny o korpusie ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Wzmacniacz serii 330 uzupełnia linię produktów firmy Emerson dedykowanych do sterowania pracą siłowników, w której skład wchodzą m.in.: pozycjonery, czujniki zbliżeniowe, filtro-regulatory oraz szeroka gama zaworów elektromagnetycznych

volume-booster-3_3-330-news-item-img-000002-802Produkt dostępny jest o rozmiarach przyłączy: 1/2 cala oraz 1 cal. Dostępna jest również opcjonalnie płytka montażowa NAMUR do zaworów elektromagnetycznych pozwalająca ograniczyć zajmowaną powierzchnię oraz skrócić czas montażu jak i czas reakcji. Zintegrowane otwory montażowe ułatwiają mocowanie, a tym samym eliminują konieczność użycia wsporników. Jedyne w swoim rodzaju opcje podłączenia wzmacniacza pozwalają na jego wymontowanie bez konieczności ingerencji w orurowanie urządzenia. Pozwala to na znaczne skrócenie średniego czasu naprawy (ang. Mean Time to Repair).

We wzmacniaczu przepływu ASCO serii 330 zastosowano tłoki zwiększające niezawodność, a także rozszerzające zakres temperatur roboczych, wynoszący od – 60oC do 90oC. Produkt dostępny jest również z certyfikatami ATEX, CUTR, SIL3 oraz posiada zgodność z wymogami NACE.


Kontakt z Biurem Handlowym:
ASCO Numatics Sp. z o.o.
ul. Szturmowa 2A
02-678 Warszawa
T: +48 22 458 92 80
F: +48 22 458 92 88
e-mail: biuro@emerson.com
www.asconumatics.pl


O firmie Emerson:
Firma Emerson (NYSE: EMR) z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) jest globalnym liderem dostarczającym technologię i inżynierię, które zapewniają innowacyjne rozwiązania dla klientów z rynku przemysłowego, komercyjnego i konsumenckiego z całego świata. Firma działa w pięciu segmentach biznesowych z zakresu zarządzania procesami, automatyki przemysłowej, systemów zasilania, technologii klimatycznych oraz rozwiązań dla budynków mieszkalnych i komercyjnych. Jej sprzedaż w roku 2015 wyniosła 22,3 mld USD. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.Emerson.com.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *