Automatyka i mechanika

B&R na targach SPS IPC Drives z najważniejszymi innowacjami

By  | 

Personalizacja na masową skalę

B&R rozpocznie swoją obecność na targach SPS IPC Drives główną odsłoną wydarzenia we wtorek, 28 listopada o godzinie 9:30. Na stoisku 206 w hali nr 7 eksperci automatyzacji przedstawią rozwiązanie, które będzie miało zasadnicze znaczenie w nadchodzącej erze masowej personalizacji. „Zrewolucjonizujemy sposób, w jaki produkty przechodzą przez proces produkcyjny”, mówi Hans Wimmer Dyrektor Zarządzający B&R.

Na stoisku B&R zostaną również zaprezentowane rozwiązania przemysłowe IoT oraz rozwiązania komunikacji w chmurze. OPC UA TSN umożliwi dostęp w czasie rzeczywistym do systemów zainstalowanych w chmurze. Dzięki perfekcyjnie zaaranżowanym procesom mechanicznym technologia komunikacji pomoże przyspieszyć czas cyklu i zwiększyć wydajność. Jako aktywny członek kluczowych grup projektowych i konsorcjów firma B&R kieruje innowacjami w zakresie standaryzacji i interoperacyjności, które będą miały decydujące znaczenie dla osiągnięcia łączności przemysłowej IoT.

Nowe komponenty technologii mapp
Odwiedzający targi zapoznają się również z najnowszymi dodatkami do platformy technologicznej mapp firmy B&R. Dzięki technologii mapp, programowanie w automatyzacji jest prostsze. Konfiguracja z wykorzystaniem nowej technologii oferuje inteligentne, gotowe bloki oprogramowania do sterowania hydraulicznego i sterowania dźwigami.

Tekst do rysunku:  B&R rozpocznie tegoroczne targi główną odsłoną na stoisku 206 w hali nr 7.

Rys.: B&R rozpocznie tegoroczne targi główną odsłoną na stoisku 206 w hali nr 7.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *