Nowości produktowe

Brother PT-E550WVP umożliwia bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych

By  | 

 Model PT-E550WVP firmy Brother umożliwia drukowanie etykiet za pomocą smartfonów oraz tabletów. Takie rozwiązanie usprawnia pracę instalatorów, elektryków oraz monterów sieci teleinformatycznych, a także pozwala na szybsze i dużo łatwiejsze korzystanie z urządzenia w terenie.

Drukarka PT-E550WVP firmy Brother to proste w użyciu urządzenie mobilne umożliwiające drukowanie na etykietach klasy przemysłowej. Model pozwala na szybkie oraz bezproblemowe tworzenie oznaczeń przewodów, gniazdek elektrycznych, kabli, paneli krosowniczych oraz przełączników. Oprócz standardowego podłączenia do komputera za pomocą kabla USB, drukarka PT-E550WVP może się łączyć drogą bezprzewodową ze smartfonami bądź tabletami. Jest to wygodne rozwiązanie dla pracowników terenowych, mających możliwość korzystania z Internetu mobilnego. W ten sposób z dowolnego miejsca uzyskują oni dostęp do szablonów etykiet, które automatycznie pobierają się na smartfon lub tablet. Katalog szablonów zawiera wiele gotowych symboli, znaków konsumenckich i ostrzegawczych czy jednostek miar. Za pośrednictwem urządzeń mobilnych pracownicy mogą również edytować etykiety, dodając do nich tekst, ramki oraz opcjonalne symbole, obrazki czy kody kreskowe. W razie potrzeby gotowe szablony, zapisane na telefonie czy tablecie można ponownie edytować lub poprawiać, dodając do nich odpowiedni tekst bądź informację graficzną. Dzięki temu możliwe jest dowolne tworzenie etykiet w zależności od potrzeby.

Drukarka etykiet Brother PT-E550WVP jest rozwiązaniem dedykowanym branżom, w których jednocześnie niezbędne jest narzędzie do profesjonalnego drukowania etykiet oraz mobilne urządzenie, które pozwala na tworzenie etykiet z dala od biura za pomocą smartfonów czy tabletów. Brother PT-E550WVP idealnie sprawdzi się w pracy instalatorów, elektryków oraz monterów sieci teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, systemów audio/wideo i bezpieczeństwa. Intuicyjna obsługa, obszerna baza szablonów oraz łatwość tworzenia spersonalizowanych etykiet sprawia, że praca z urządzeniem jest prosta, co przekłada się na szybkość realizowanych zadań i efektywność pracy.

Film instruktażowy do urządzenia Brother PT-E550W jest dostępny pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=5Yj6K8nWU0E

Więcej szczegółów na temat urządzenia oraz parametry techniczne tego modelu można znaleźć na stronie https://www.brother.pl/labelling-machines/pt-e550wvp

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


Informacje o firmie Brother

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2008 r. obchodziła 50-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO140001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „Energy Star”, „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Brother Polska jest częścią Brother International Ltd. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.brother.com.


Dodatkowych informacji udzielają:
Katarzyna Idzkiewicz | Brother | + 48 22 44 16 321 | katarzyna.idzkiewicz@brother.pl
Bartłomiej Pasternak | ITBC Communication | (+48) 608 678 654 | Bartlomiej_Pasternak@itbc.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *