Wydarzenia

Control Techniques ze wsparciem najsilniejszego mężczyzny na świecie

By  | 

Specjalizująca się w napędach o zmiennej prędkości firma Control Techniques nawiązała kontakt z najsilniejszym mężczyzną na świecie w celu rozpoczęcia nowej, odważnej współpracy.

Eddie Hall, noszący oficjalnie tytuł najsilniejszego mężczyzny na świecie, użyczył walijskiej firmie swoich imponujących sił jako oficjalny ambasador marki. Zdobywca wymarzonego tytułu każdego strongmana będzie teraz twarzą firmy Control Techniques i w tej roli będzie pomagał promować jej produkty i możliwości.

Działająca w 44 krajach firma Control Techniques, obecnie z siedzibą w Newtown, z radością przyjęła wiadomość o nawiązaniu współpracy z Eddiem.

Anthony Pickering, prezes firmy Control Techniques, mówił: „Przeszliśmy ostatnio szereg transformacji – nowi właściciele, nowe produkty na horyzoncie – i chcieliśmy znaleźć symbol, który będzie uosabiał naszą nowo odkrytą pewność siebie”.

„Control Techniques jest, i zawsze będzie, firmą specjalistyczną. Produkujemy napędy i towarzyszące im technologie i mamy w tym zakresie 45-letnie doświadczenie. Idea współpracy z innym brytyjskim specjalistą, który konkurował – i wygrywał – na globalnej scenie bardzo się nam spodobała”.

„Już od 1973 r. nie boimy się podejmować śmiałych decyzji, a współpraca z Eddiem to tylko ostatni z wielu przykładów sytuacji, gdy Control Techniques decyduje się na coś nowego. Nie możemy się już doczekać reakcji odbiorców, gdy zobaczą, co przygotowaliśmy razem z Eddiem”.

W ramach współpracy Eddie będzie pomagał w promowaniu Control Techniques na całym świecie za pomocą serii reklam, wystąpień publicznych i innych projektów.

„Control Techniques to – podobnie jak ja – specjalista w swojej dziedzinie” – mówił Eddie. „Firma rozumie, jak ważne jest określenie swoich mocnych stron i ciężka praca, aby osiągnąć wyznaczone sobie cele”.

„To dla mnie wielka radość, że mogę być twarzą historii sukcesu brytyjskiej firmy Control Techniques, i cieszę się, że będę mógł pomóc zespołowi uzyskać pożądany oddźwięk” – dodał.

Firma Control Techniques, należąca do grupy Nidec, jest światowym liderem w projektowaniu i wytwarzaniu elektronicznych napędów o zmiennej prędkości przeznaczonych do sterowania silnikami elektrycznymi. Firma została założona w 1973 r. Jej główna siedziba znajduje się w miejscowości Newtown w Walii. Firma posiada wyspecjalizowane zakłady produkcyjne, ośrodki badań i rozwoju oraz centra automatyki w 45 miejscach na całym świecie.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ControlTechniques.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *