Automatyka i mechanika

Darmowa licencja sieciowa dla 300 studentów!

By  | 

EPLAN Education to koncepcja szkoleniowa dla szkół i uczelni wyższych, obejmująca rozwiązania w zakresie oprogramowania inżynieryjnego w obszarach inżynierii elektrycznej, inżynierii płynów, sterowania i automatyki (ICA) i inżynierii zabudowy szaf sterowniczych. Poprzednia wersja ograniczona była do 25 stanowisk, gdzie EPLAN Education Campus ma teraz rozszerzoną licencję sieciową do 300 użytkowników. Licencja jest udostępniona na centralnym serwerze i może być współdzielona przez różne instytucje działające na terenie jednej uczelni. Daje to możliwość instytucjom edukacyjnym na całym świecie do pełnego przetestowania oprogramowania.

Krótko po wprowadzeniu Platformy EPLAN 2.6, dostępna jest już również nowa wersja oprogramowanie EPLAN Education. EPLAN Education Campus oferuje licencję sieciową dla 300 użytkowników i trzech wykładowców. Szkolenia dla wykładowców i wszechstronne wsparcie zespołu ekspertów EPLAN, ułatwiają integrację pakietu EPLAN Education Campus z programem nauczania. Ta koncepcja szkoleniowa dla szkół i wyższych uczelni obejmuje rozwiązania programowe w zakresie oprogramowania inżynieryjnego w obszarach inżynierii elektrycznej, inżynierii płynów, sterowania i automatyki (ICA) i inżynierii zabudowy szaf sterowniczych bazując na Platformie EPLAN 2.6. Obejmuje ona również pełne wykorzystanie EPLAN Data Portal, oferującego obecnie ponad pół miliona danych artykułów pochodzących od uznanych producentów i 1,2 miliona wariantów konfiguracyjnych.

Imponujący start: licząc globalnie, już ponad tysiąc instytucji korzysta z EPLAN Education. Biorąc pod uwagę wyłącznie uczelnie wyższe, studenci z ponad 310 tego typu instytucji edukacyjnych na całym świecie uczą się korzystając z najwyższej klasy rozwiązań inżynieryjnych EPLAN. Szkolenia oparte na praktyce i wykorzystujące EPLAN Education stają się coraz popularniejsze w Azji. Na przykład w Malezji popularność EPLAN wciąż rośnie, a wraz z nią zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowany personel. EPLAN Education ma duże znaczenie w optymalnym przygotowaniu przyszłych inżynierów w kraju do przyszłej pracy.

Koncepcja szkoleniowa
EPLAN Education imponuje szeroką gamą funkcji dostępnych dla wielu dyscyplin oraz całkowitą integracją danych. Wykładowcy mogą korzystać z ustrukturyzowanych planów zajęć, odpowiednio dobranych zagadnień praktycznych, materiałów dla studentów oraz zestawów przykładowych pytań egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami. Co więcej, studenci i praktykanci programu EPLAN otrzymują darmowe licencje na czas trwania nauki. Czas trwania licencji został właśnie przedłużony na okres trzech lat i umożliwia korzystanie z oprogramowania w domu do nauki oraz realizacji bieżących zadań i prac semestralnych. Wbudowana możliwość projektowania maszyn i instalacji idealnie przygotowuje studentów do przyszłej kariery inżynieryjnej.

Podsumowanie
EPLAN Education Campus pozwala szkołom i wyższym uczelniom wypełnić lukę między wiedzą książkową i inżynierią praktyczną, równocześnie oferując młodym profesjonalistom solidne szkolenie połączone z ważnym doświadczeniem praktycznym.
Więcej informacji na stronie: www.eplan.education


Eplan Software & Service
EPLAN Software & Service jest jednym z wiodących na świecie dostawców usług w zakresie rozwoju systemów CAx oraz konfiguracji i rozwiązań z zakresu mechatroniki, oferujący również klientom doradztwo w zakresie optymalizacji ich procesów inżynieryjnych. Dostarcza zarówno standaryzowane, jak i dostosowane do potrzeb klienta interfejsy do systemów ERP i PLM/PDM zapewniające spójność danych na etapie projektowania, przetwarzania zamówień i produkcji. Czynnikami zapewniającymi firmie sukces w zakresie inżynierii są spójna orientacja na potrzeby klienta, globalny system wsparcia technicznego oraz innowacyjność i doświadczenie w projektowaniu interfejsów. Jako dostawca globalny, EPLAN wspiera około 45.000 klientów z ponad 120.000 instalacji, oferując wysokiej jakości produkty pozwalające na maksymalne zwiększenie wydajności.

Firma EPLAN została założona w 1984 roku i wchodzi w skład grupy Friedhelm Loh. Friedhelm Loh Group prowadzi działalność w 18 zakładach produkcyjnych i 78 oddziałach międzynarodowych. Cała grupa zatrudnia ponad 11,500 osób i osiągnęła w 2015 roku przychody wynoszące około 2,2 miliarda euro. Po raz ósmy z rzędu została w 2016 roku uhonorowana tytułem “Top German Employer”. Dodatkowo, Friedhelm Loh Group uzyskał tytuł “Top vocational trainer” w badaniach prowadzonych przez Deutschland Test i Focus Money.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.eplan.de i www.friedhelm-loh-group.com.

www.eplan.pl


AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Grabowa 2
40-172 Katowice
Hangiel-Kozieł Dagmara
Phone : +48-32 721 60 03
Fax : +48-32 721 60 01
dagmara.hangiel@abmicro.pl


EPLAN Software & Service GmbH & Co. KG
An der alten Ziegelei 2
D-40789 Monheim
Tel.: +49 (0)2173 3964-0
Fax: +49 (0)2173 3964-25
info@eplan.de
www.eplan.de
Birgit Hagelschuer
Phone : +49 2173 3964-180
Hagelschuer.B@eplan.de


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *