Automatyka i mechanika

Drinktec 2017. B&R zaprasza na swoje stoisko

By  | 

Technologia transportu cieczy z dużą prędkością i bez rozlewania oraz inne innowacje B&R
Na tegorocznej wystawie drinktec, 11-15 września, firma B&R zaprezentuje na stoisku 328 w hali A3, możliwości najlepszego wykorzystania inteligentej produkcji. Inżynierowie przedstawią producentom napojów i płynnych produktów spożywczych technologię SuperTrak, system szybkiego i bezrozlewowego transportu z możliwością szybkiej zmiany konfiguracji.

Wysoka prędkość bez rozlewania
SuperTrak to łatwy w obsłudze system transportu, oparty na silniku liniowym, wyposażony w technologię przeciwdziałania wstrząsom i ruchom cieczy. Zapobiega to przelaniu się cieczy podczas transportu i pozycjonowania, a także umożliwia napełnianie przy dużej prędkości. Niezależne wózki SuperTrak umożliwiają dostosowywanie systemu do różnych produktów przy minimalnym czasie przestojów.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ułatwiona obsługa paneli HMI opartych na technologii web
Warto zwrócić uwagę na technologię mappView, która z poziomu środowiska inżynieryjnego, pozwala łatwo tworzyć rozbudowane wizualizacje oparte o HTML, CCS i JavaScript, nie wymagając przy tym wiedzy z zakresu technologii web-owych. Dzięki systemowi autoryzacji, operatorzy uzyskują łatwy dostęp do zaawansowanej kontroli i diagnostyki – zarówno na panelu dotykowym IP69K, jak i smartfonie lub tablecie.

Gotowy na Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT)
Niezależnie od tego, czy użytkownicy zaczynają inwestycję od podstaw czy planują modernizację w fabryce, na stoisku B&R znajdą inteligentne rozwiązania produkcji, które idealnie pasują do ich potrzeb. Dzięki dedykowanej technologii i standardom komunikacji globalnej, jak OPC UA, B&R jest idealnym partnerem do wdrażania rozwiązań Przemysłowego Internetu Rzeczy zarówno w nowych projektach, jak i przy modernizacji istniejących linii.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *