Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Druk etykiet zastępczych dla płytek grawerowanych za pomocą BMP61!

By  | 

Firma Brady Corporation oferuje rozwiązanie w zakresie identyfikacji, które likwiduje raz na zawsze kłopoty z grawerowanymi płytkami. Etykieta zastępcza dla płytek grawerowanych zastępuje grawerowane i docinane płytki na komponentach elektrycznych, szafach zasilających, przyciskach i panelach sterowania.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Oszczędności
Etykieta zastępcza Brady do płytek grawerowanych przypomina takie płytki zarówno pod względem wyglądu, jak i grubości, a jednocześnie jest tańsza. Nie trzeba już trzymać zapasu płytek grawerowanych, ponieważ użytkownicy mogą w dowolnej chwili łatwo wydrukować etykiety zastępcze w różnych rozmiarach za pomocą drukarki etykiet BMP61.

Szeroka gama zastosowań
Etykiety zastępcze dla płytek grawerowanych to oszczędne rozwiązanie do identyfikacji paneli sterowania, paneli krosowniczych, szaf zasilających, przełączników, przycisków, świateł sygnalizacyjnych, przycisków start/stop, przyrządów, linii produkcyjnych i stojaków. Etykieta ma dobre parametry ścieralności, odporności chemicznej, termicznej i na promieniowanie UV, a także wysokiej jakości klej, sprawdzający się na nierównych i chropowatych powierzchniach.

Etykieta na Twoje potrzeby
Wytrzymała drukarka termotransferowa BMP61 jest kompatybilna z 600 rodzajami etykiet i taśm barwiących. Każde zestawienie materiałów stanowi trwałe rozwiązanie identyfikacyjne zaprojektowane na najbardziej ekstremalne warunki i pozwalające utrzymać identyfikację kabli i komponentów w szczególnie wymagających gałęziach przemysłu. Drukarka BMP61 drukuje koszulki termokurczliwe, etykiety samolaminujące, etykiety zastępcze dla płytek grawerowanych, zawieszki oraz etykiety zaprojektowane przez klienta na szerokiej gamie materiałów, w wielu rozmiarach i kolorach o maksymalnej szerokości do 50,80 mm. Dzięki materiałom o wysokich parametrach, które sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych zastosowaniach przemysłowych, drukarka etykiet BMP61 to solidny partner w terenie i niezawodna maszyna w warsztacie.

Więcej informacji na temat etykiet zastępczych dla płytek grawerowanych oraz drukarki etykiet BMP61 uzyskać można, kontaktując się z firmą Brady pod adresem emea_request@bradycorp.com.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *