Nowości produktowe

Drukarka kolorowa etykiet BBP37 z funkcją wycinania firmy Brady Corporation

By  | 

Szybka identyfikacja niewielkich partii produktów

Szukanie dostawców określonej liczby przemysłowych etykiet do identyfikacji niewielkich partii produktów czy komponentów to czasochłonne zadanie. Drukarka kolorowa etykiet BBP37 z funkcją wycinania firmy Brady Corporation eliminuje ten problem umożliwiając użytkownikom na miejscu projektowanie, druk i wycinanie niewielkich ilości niezawodnych etykiet produktowych w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów.

Niestandardowe etykiety produktowe na żądanie
Dzięki posiadaniu w zakładzie drukarki kolorowej etykiet BBP37 z funkcją wycinania można łatwo drukować przemysłowe etykiety identyfikacyjne i docinać je do żądanych wymiarów zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. BBP37 drukuje w kolorze w technologii termotransferowej i docina materiał wzdłuż osi X/Y, dzięki czemu powstają niestandardowe etykiety w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, które można wykorzystać do bieżącej identyfikacji różnego rodzaju produktów.

Wyjątkowa niezawodność
Drukarka BBP37 jest kompatybilna z niezawodnymi poliestrowymi i poliimidowymi etykietami firmy Brady, które są odporne na temperatury do 300°C, agresywne substancje chemiczne i rozpuszczalniki, tarcie oraz warunki zewnętrzne. Etykiety są oferowane w wersji z nowoczesnym klejem, dlatego nie odpadają i zachowują czytelność przez cały czas w wymagających warunkach procesów produkcyjnych. Specyfikacje dla etykiet, które można drukować na BBP37 dostępne są w kartach danych technicznych Brady.

Łatwe projektowanie etykiet
Łatwe projektowanie najbardziej skomplikowanych etykiet identyfikacyjnych dzięki aplikacji Edytor znaków z pakietu Brady Workstation. Wybierz kształt, rozmiar i kolor, dodaj tekst, kody kreskowe lub dane z systemów ERP i wydrukuj zaprojektowane wzory na BBP37. Pakiet Brady Workstation posiada podstawowy zestaw do projektowania etykiet, a przed zakupem wersji płatnej użytkownicy mogą przez 30 dni testować bardziej zaawansowane aplikacje do projektowania.

Zobacz BBP37 w akcji na stronie internetowej Brady lub napisz na adres emea_request@bradycorp.com.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *