IT

Drukarki Hengstler eXtendo z certyfikatem E1.

By  | 

Kioski samoobsługowe docierają każdego dnia na coraz to nowe rynki, a ich zakres zastosowań wykracza poza zwykłą sprzedaż, zmieniając nawyki i sposób przemieszczania się ludzi z miejsca na miejsce. Transport publiczny zapewnia bezstresowy i wygodny sposób dojazdu. Niemniej jednak wymaga, aby być na przystanku przed czasem i zdążyć kupić bilet przed wejściem do pojazdu. Ale nie w przypadku mobilnych automatów biletowych. Dzięki nim bilety są dostępne również wewnątrz pojazdu.

9218-2000px-E1logo

Rys.: E1logo: Drukarki Hengstler eXtendo są teraz oficjalnie certyfikowane i dopuszczone do zastosowań w aplikacjach mobilnych

Drukarki Hengstler eXtendo uzyskały oficjalny certyfikat i zostały dopuszczone przez KBA (German Federal Motor Transport Authority) do aplikacji mobilnych, dzięki czemu mogą być stosowane w dowolnych typach pojazdów na całym świecie. Uzyskany certyfikat E1 potwierdza ich niezawodność w środowiskach narażonych na wielogodzinne udary i wibracje występujące przez cały rok. Do uzyskania oficjalnej certyfikacji konieczne było poddanie ich szczegółowym testom, które potwierdziły to, co firma Hengstler i jej klienci wiedzieli już wcześniej. Certyfikat E1 jest częścią międzynarodowego katalogu regulacji uzgodnionych przez Unię Europejską i 47 krajów. Nabywcy urządzeń mobilnych firmy Hengstler doceniają takie cechy, jak małe wymiary drukarek, odporność na udary i wibracje, zintegrowana płytka kontrolera i obcinacz czy też wbudowany interfejs USB niezbędny do szybkiego wydruku biletów.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Przekonujące zalety, mające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i łatwości obsługi w aplikacji docelowej. Nasze produkty znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezawodna praca w długim okresie czasu.

Wszystkie drukarki eXtendo przeszły szczegółowe testy niezbędne do uzyskania certyfikatu E1.


Marketing Communication Contact:
Uhlandstr. 49
78554 Aldingen
Germany
Benz Adrian
Phone : + 49 (0) 7424-89 546
Fax : + 49 (0) 7424-89 500
adrian.benz@hengstler.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *