Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Drukuj znaczniki do kabli gdziekolwiek jesteś

By  | 

Wprowadzone właśnie przez Brady Corporation nowe, bezhalogenowe, nieprzylepne przywieszki do kabli B-7643 to opłacalne i praktyczne rozwiązanie do identyfikacji grubych kabli i ich wiązek w agresywnych środowiskach. Przywieszki do kabli B-7643 do druku na miejscu na drukarkach stacjonarnych i w terenie na drukarkach mobilnych są wyjątkowo wielofunkcyjne i doskonale sprawdzają się w zakładach energetycznych, w telekomunikacji i informatyce, sektorze lotniczym, transportowym i obronnym.

Druk w zakładzie i w terenie!
10296-rsz_b-7643_cable_tag_v2Nowe bezhalogenowe przywieszki do kabli są wyjątkowo wielofunkcyjne i umożliwiają identyfikację grubych kabli i ich wiązek. Na stacjonarnych drukarkach w zakładzie wydrukować można dużą ilość takich przywieszek, natomiast używając drukarek mobilnych przy pomocy tych samych przywieszek można szybko oznakować kable pozostające bez identyfikacji. Drukarki kompatybilne z przywieszką B-7643 to mobilne drukarki etykiet BMP61 i BMP71 oraz drukarki w ramach systemów stacjonarnych — drukarka etykiet BP PR+, BBP12 i BBP33. Dzięki kompatybilności przywieszka do kabli B-7643 doskonale uzupełnia ofertę firmy Brady w zakresie identyfikacji kabli. Dzięki kompatybilności przywieszka do kabli B-7643 doskonale uzupełnia ofertę firmy Brady w zakresie identyfikacji kabli.

Opłacalność
Przywieszka do kabli B-7643 została zaprojektowana tak, by ilość odpadów była minimalna. Przywieszka nie wymaga druku podklejki i nie pozostawia niemal żadnych odpadów. Można ją łatwo oddzielić od rolki materiału i zamocować przy pomocy opasek kablowych.

Dane techniczne
W laboratoriach badawczych firmy Brady opracowano kompletne specyfikacje techniczne do przywieszki halogenowej B-7643, dostępne pod adresem www.bradyeurope.com/tds. Specyfikacje techniczne wskazują także przepisy, z którymi bezhalogenowa przywieszka jest zgodna, tj. dyrektywa RoHS 2011/65/UE oraz norma IEC 61249-2-21, a także opisują metody badawcze zgodne z normami DIN, ASTM i specyfikacjami wojskowymi. Dane te będą przydatne dla firm, które chcą wykorzystać nowe, bezhalogenowe przywieszki do kabli w swoich systemach identyfikacyjnych lub chcą sprawdzić możliwość ich zastosowania w określonych środowiskach.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Brady pod adresem: emea_request@bradycorp.com i zamawiania próbek, kart katalogowych i arkuszy danych technicznych dotyczących bezhalogenowej przywieszki kablowej B-7643.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Na Pántoch 18
831 06 Bratislava, Slovakia
– –
Phone : +421 2 3300 4800
Fax : +421 2 3300 4801
emea_request@bradycorp.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *