Wydarzenia

Duże zamówienie z Korei na modułową platformę transportową firmy Interroll

By  | 

Firma Interroll ogłosiła, że otrzymała od jednej z koreańskich firm E-Commerce duże zamówienie, wartości kilkudziesięciu milionów CHF, na dostawę modułowej platformy transportowej (MCP) i jego spiralne windy.

Firma Interroll dostarczy i zainstaluje rekordową liczbę modułów przenośnikowych o całkowitej długości 12 km oraz osiem wind spiralnych przeznaczonych dla centrum dystrybucyjnego zlokalizowanego w Korei Południowej. Interroll dokłada wszelkich starań, aby umożliwić klientowi rozpoczęcie działalności w ramach ambitnego harmonogramu poprzez rozbudowę infrastruktury, tak aby mógł poradzić sobie z nadchodzącymi szczytami zamówień podczas koreańskiego festiwalu odbywającego się w połowie jesieni oraz w okresie świątecznym. Zakończenie wszystkich instalacji nastąpi w 2018 roku. Nowe zlecenie jest już kolejnym zadaniem dla Interroll po wcześniejszym przeprojektowaniu jednego z centrów dystrybucyjnych tego samego klienta w 2017 roku.

„Koreański oddział Interroll wykonał świetną robotę w budowaniu niezwykle udanej współpracy przy tym projekcie. Dla tego dużego projektu dostępne będzie pełne wsparcie naszego oddziału Center of Excellence w Chinach”- powiedział dr Ben Xia, wiceprezes i członek grupy zarządzającej działalnością Interroll w Azji. „Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie pracy systemu logistyki naszego klienta, opartego na najnowocześniejszych rozwiązaniach z zakresu przepływu materiałów”.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *