Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Dynamic Industry – odzież robocza firmy MEWA dla pracowników przemysłowych

By  | 

Pracujący w przemyśle, zależnie od konkretnej branży, realizują różne zadania. Odzież robocza jest tym samym używana do pracy w najtrudniejszych warunkach. Musi ona zatem gwarantować maksymalne bezpieczeństwo, ale musi być także wygodna i zapewniać pełną swobodę ruchów.

Przy opracowaniu kolekcji Dynamic Industry istotne było połączenie jakości, trwałości i elastycznego zastosowania ubrań roboczych. Inspiracją dla tej profesjonalnej odzieży roboczej była odzież sportowa noszona na zewnątrz. Dlatego też kolekcję Dynamic Industrie charakteryzują, zarówno sportowy krój i wygodą noszenia, jak też nowoczesne kolory. Odzież, która dobrze wygląda i ma modny krój, z pewnością będzie chętnie nosił każdy pracownik.

Dobrym przykładem jest tutaj kurtka robocza. To prawdziwa kurtka dla profesjonalistów. Jest przeznaczona do wykorzystania w takich branżach jak np. przemysł metalowy i maszynowy lub motoryzacyjny. Kurtka wykonana jest z wytrzymałej tkaniny i dzięki temu jest bardzo odporna na działanie np. czynników mechanicznych, a przy tym jest bardzo wygodna. Ma ona również wiele praktycznych kieszeni do przechowywania niezbędnych narzędzi lub drobnych przedmiotów.

Odzież roboczą firmy MEWA – podobnie jak i inne tekstylia przemysłowe (np. czyściwa bawełniane lub maty olejowe) – można wynająć. Dzięki temu pracownicy w firmie mają zawsze do dyspozycji czyste ubrania robocze, a koszty ich wynajmu są dla właściciela firmy bardziej przejrzyste i nie musi on się już troszczyć o zamawianie, pranie i wymianę ubrań roboczych dla swoich pracowników.

Zdjęcia: MEWA

MEWA DYNAMIC® Industry Berufskleidung

Odzież robocza Dynamic Industry ma sportowy, wygodny krój.

MEWA DYNAMIC® Industry ist die offizielle Ausrüstung für mehr Bewegungsfreiheit.

Odzież zapewnia maksymalną swobodę ruchów w każdej pozycji.

Die Bundjacke von MEWA DYNAMIC® Industry ist sowohl in einfarbig - wie hier in malachitgrau -, als auch in zweifarbigem Design erhältlich.

Kurtka robocza ma praktyczne kieszenie na niezbędne narzędzia i drobne przedmioty.


MEWA Textil-Management

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 44 placówki, oferując w ramach systemu pełnej obsługi odzież roboczą i ochronną, czyściwa, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części. Dodatkowo można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World Wide Work by MEWA“. 5200 pracowników obsługuje ponad 184 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2017 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 672 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołową firmą w segmencie zarządzania tekstyliami. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2016 roku wydawnictwo Deutsche Standards po raz trzeci przyznało firmie tytuł „Marki Stulecia“, a w 2015 roku po raz drugi tytuł „Lidera Światowego Rynku”.


Internet: www.mewa-service.pl
Filmy: https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/
Twitter: twitter.com/mewa_pl


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *