Nowości produktowe

Dynamiczna moc dodana do serwomotorów od B&R

By  | 

Firma B&R zrobiła kolejny krok w rozwoju serwomotorów 8LS. Trzy nowo zaprojektowane silniki o rozmiarze 5 i długościach A, B i C wypełniają środkowy zakres linii produktów 8LS. W porównaniu do swoich poprzedników oferują one bardziej kompaktowe wymiary i lepszą konstrukcję termiczną.

Wysoka dynamika i wydajność

Nowe serwomotory 8LS są bardzo dynamiczne i oferują wysoki współczynnik przeciążenia momentu obrotowego. Doskonale nadają się do zastosowań takich, jak obróbka tworzyw sztucznych, prasy drukarskie i pompy serwo. Przy średnicy kołnierza 142 mm nowe silniki zapewniają doskonały moment obrotowy. Klienci zyskują otrzymując większą moc przy jednoczesnym ograniczeniu wymiarów. Mogą być łączone z każdą z licznych przekładni z oferty B&R i dostarczane jako wstępnie zmontowane zestawy typu silnik plus przekładnia.

Bezpieczeństwo w standardzie

Wszystkie serwomotory serii 8LS są oferowane z różnymi opcjami cyfrowych enkoderów oraz funkcji bezpieczeństwa. Dla większości prędkości, serwomotory aż do rozmiaru 7 dostępne są również w wersji jednokablowej, która łączy w sobie zasilanie silnika oraz sygnały z enkodera. Ogranicza to do minimum niezbędne okablowanie i znacznie obniża koszty instalacji.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *