Wydarzenia

Elesa+Ganter – Dostawca Roku 2017

By  | 

Elesa+Ganter zdobyła nagrodę Dostawcy Roku w kategorii Utrzymanie Ruchu w konkursie Fabryka Roku 2017 zorganizowanym przez Wydawnictwo Trade Media International oraz magazyny Inżynieria i Utrzymanie Ruchu i Control Engineering Polska. Nagroda została przyznana dostawcy, który posiada w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania dla utrzymania ruchu i zdobył największą ilość głosów na swoje produkty wśród użytkowników internetu. Drugim kryterium branym pod uwagę było głosowanie jury konkursu składającego się z ekspertów działających od lat w szeroko rozumianej branży przemysłowo – produkcyjnej.

„Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom i kooperantom, którzy docenili nasz wysiłek. Zadaniem firmy Elesa+Ganter jest szybkie i sprawne dostarczanie klientom, z szeroko pojętej branży przemysłowej elementów najwyższej jakości, umożliwiających zachowanie ciągłości produkcji lub unowocześnianie i przezbrajanie linii produkcyjnych. Posiadamy w ofercie ponad 60 tysięcy różnego typu standardowych części do maszyn i urządzeń, dzięki czemu nasi klienci znajdą wszystko, czego potrzebują, pod jednym dachem. Stworzony system dystrybucji jest odpowiedzią na największe wyzwanie naszych czasów, jakim jest szybkość zachodzących zmian i potrzeba zachowania dużej elastyczności w kształtowaniu produkcji przemysłowej. Uzyskane wyróżnienie traktujemy jako wyraz zaufania ze strony klientów, ale też jako zachętę do dalszego podnoszenia wypracowanych standardów.” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Zarządzający Elesa+Ganter Polska.

269831-elesa_ganter_dostawca_roku_2017-542df1-original-1516093126

Nagroda Fabryka Roku 2017, czyli najlepsi z najlepszych w przemyśle

Wydawnictwo Trade Media International oraz magazyny Inżynieria i Utrzymanie Ruchu i Control Engineering Polska promują nowoczesną wiedzę techniczną wśród polskiej kadry inżynierskiej. Chcą również pokazywać przedsiębiorstwa produkcyjne, które dzięki zastosowaniu nowych technologii i rozwiązań oraz doskonałej organizacji działań w różnych obszarach działalności, osiągają sukcesy na rynku. W tym celu zorganizowały konkurs Fabryka Roku. Wyniki tegorocznej, VI edycji konkursu zostały uroczyście ogłoszone podczas gali, która odbyła się w Hotelu Marriott w Warszawie.

269833-FIlip-Granowski-Dyrektor-Zarzadzajacy-Elesa-Ganter-Polska-59a195-large-1516093302

Filip Granowski – Dyrektor Zarządzający Elesa+Ganter Polska

Zasady konkursu Fabryka Roku zostały opracowane na podstawie założeń plebiscytu Top Plant, organizowanego co roku w USA przez redakcję magazynu Plant Engineering. Pierwsza edycja konkursu Fabryka Roku została zorganizowana w 2006 r.

Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Rozwoju. Głównym partnerem wydarzenia, a także sponsorem nagrody w kategorii „Zielona fabryka” była firma Philips Lighting. Nagrodę w kategorii „IT dla przemysłu” sponsorowała firma Microsoft, zaś sponsorem nagrody w kategorii „Przemysł 4.0/Przemysłowy Internet Rzeczy” była firma Dassault Systèmes.

Lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach:
– Kategoria Automatyka i Robotyka: PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. Sp. K.
– Kategoria Utrzymanie Ruchu: Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
– Kategoria IT dla Przemysłu: Robert Bosch Sp. z o.o.
– Kategoria Zielona Fabryka: British-American Tobacco Polska S.A.
– Kategoria Przemysł 4.0: Rockwell Automation Sp. z o.o.
– Kategoria Fabryka Roku: Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
– CEO ROKU: Artur Szewernoha, MAN Bus Sp. z o.o.
– Dostawca Roku Inżynieria & Utrzymanie Ruchu: Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.
– Dostawca Roku Control Engineering Polska: P.P.H. WObit E.K.J. Ober s.c.


ELESA+GANTER jest spółką joint-venture, stworzoną przez dwóch liderów w branży standardowych elementów maszyn: Elesa S.p.A (Monza, Milano, Italy) i Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Germany).

ELESA+GANTER® to ponad 50 000 standardowych elementów i części do maszyn i urządzeń oraz wiele produktów specjalnych wykonywanych pod określone, specyficzne wymagania klienta. Elementy standardowe Elesa+Ganter® łączą w sobie zarówno najwyższą jakość, funkcjonalność, innowacyjność, jak i dbałość o wzornictwo. Potwierdza to ponad 120 patentów i ponad 25 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego m.in. „International Forum Design Award „, „Compasso d’Oro” w Mediolanie czy „Design Center” w Stutgarcie. Wszystkie produkty E+G produkowane są zgodnie z normą ISO 9001:2008 oraz normą środowiskową ISO 14001:2004.

Światowa sieć dystrybucji produktów Elesa+Ganter obejmuje 66 krajów.

ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy ELESA+GANTER® i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki. Wykwalifikowana kadra i magazyn w Polsce gwarantują oprócz najwyższej jakości produktów, doradztwo techniczne u klientów, profesjonalną i szybką obsługę sprzedażową (20 000 elementów E+G dostarczane jest w systemie 24h z magazynu w Polsce).

Więcej informacji o firmie i jej ofercie, katalog produktów, tabele wymiarów, darmowe pliki 2D i 3D do pobrania, znajdują się na stronie: www.elesa-ganter.pl

Szczegółowe informacje o nowościach i zastosowaniach produktów E+G można także przeczytać w newsletterze dostępnym na stronie: www.elesa-ganter.info.pl


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *