Wydarzenia

Elfa Distrelec zademonstruje innowacyjne narzędzia do konserwacji na Targach Maintenance 2018

By  | 

Dostawca narzędzi zaprezentuje ergonomiczne rozwiązania pozwalające specjalistom z dziedziny utrzymania ruchu zaoszczędzić czas.

Na nadchodzących Targach MAINTENANCE firma Elfa Distrelec zajmująca się internetową dystrybucją produktów przedstawi swoją ofertę przeznaczoną dla specjalistów z obszaru utrzymania ruchu. Ta impreza to świetna okazja, by być na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami w branży produktów i usług z zakresu konserwacji w Polsce.

Zespół Elfa Distrelec zaprezentuje najnowszy asortyment śrubokrętów elektrycznych Wiha speedE. Ta rodzina produktów obejmuje końcówki slimBit Wiha, adaptery easyTorque, akumulatory i ładowarki w wersji europejskiej. Elektryczne wspomaganie to idealne rozwiązanie dla inżynierów z i monterów, które zmniejsza obciążenie stawów, ścięgien i mięśni. Urządzenia są wyposażone w oświetlenie LED, które usprawnia pracę w słabo oświetlonych szafach przełącznikowych lub komorach silnika.

Na imprezie zostanie również zaprezentowany zestaw kluczy metrycznych Crescent X6 z grzechotką. Każdy klucz obsługuje cztery różne rozmiary mocowań. Można go używać z mocowaniami sześciokątnymi (w tym zaokrąglonymi), kwadratowymi, 12-stykowymi, E-Torx i wypustowymi. Stopniowana skrzynka, której czarne fosforanowane wykończenie jest odporne na korozję, zapewnia doskonały dostęp i przejrzysty układ narzędzi.

Odwiedzający stanowisko będą mogli porozmawiać ze specjalistami Elfa Distrelec oraz obejrzeć inne produkty z oferty narzędzi i komponentów RND, a także wyjątkowe zestawy firmy Fluke.

Peteris Sprogis, dyrektor ds. sprzedaży w regionie wschodnim Elfa Distrelec, oświadczył:

„Przez ponad 45 lat Grupa Distrelec poszukiwała narzędzi stworzonych z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii przez wiodących i najbardziej innowacyjnych producentów na świecie. Możliwość zaprezentowania naszego dorobku i specjalistycznej wiedzy na targach MAINTENANCE jest więc dla nas niezwykle atrakcyjna. To jedna z najszybciej rozwijających się na rynku polskim imprez w tej branży, dlatego mamy nadzieję, że w ciągu tych dwóch dni uda nam się spotkać z jak największą liczbą odwiedzających”.

Targi MAINTENANCE 2018 odbywają się w dniach od 10 do 11 września w Krakowie, a firmę Distrelec będzie można znaleźć w hali „Dunaj” na stanowisku D16. Można również śledzić wydarzenie na Twitterze na stronie: https://twitter.com/Distrelec.


O firmie Elfa Distrelec
Elfa Distrelec to wiodący dystrybutor produktów z branży elektroniki, automatyki, wyposażenia pomiarowego i narzędzi. Skupiamy się na firmach z branży napraw i konserwacji, automatyzacji oraz branży elektrycznej/elektronicznej, oferując rozwiązania dla użytkowników na całym świecie. Dzięki swoim oddziałom firma jest obecna na ponad 18 rynkach i dostarcza swoim klientom szybkie i niezawodne usługi w całej Europie. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Nänikon w Szwajcarii. Firma jest częścią grupy Datwyler, która jest notowana na szwajcarskiej giełdzie.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *