Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Etykiety
z możliwością grawerowania laserowego

By  | 

Większa czytelność kodów kreskowych dzięki etykietom z możliwością grawerowania laserowego

Nowe, automatycznie nakładane etykiety poliimidowe B-730 z możliwością grawerowania laserowego firmy Brady zwiększają czytelność kodów kreskowych grawerowanych laserowo na obwodach drukowanych i skomplikowanych powierzchniach. Dzięki większemu kontrastowi kody kreskowe grawerowane laserowo na etykiecie są łatwiejsze do zeskanowania, co pozwala zmniejszyć ilość odpadów w łańcuchu dostaw, w którym występują wyśrubowane wymagania w zakresie identyfikowalności.

Kody kreskowe o wysokim kontraście
Nowe etykiety poliimidowe B-730 z możliwością grawerowania laserowego firmy Brady zapewniają wysoki poziom czytelności kodów kreskowych, niezależnie od identyfikowanego podłoża. Ta wysokiej jakości, trwała etykieta z czarnym matowym wykończeniem ma ślady po procesie grawerowania w kolorze białym, co optymalizuje kontrast kodów kreskowych i oznaczeń seryjnych. Dzięki temu etykieta idealnie nadaje się do bardzo małych czcionek i skomplikowanych nadruków nanoszonych laserowo.

Mniej odpadów
Etykieta poliimidowa B-730 pozwala zmniejszyć ilość odpadów w łańcuchu dostaw, w którym należy spełnić wymagania w zakresie identyfikowalności. Kody kreskowe nanoszone laserowo na etykietę B-730 łatwiej odczytać skanerem niż bezpośrednie oznaczenia części, dzięki czemu zmniejsza się ilość odpadów. Zwiększona czytelność kodu kreskowego dzięki etykiecie B-730 może również poprawić analizę i eksplorację danych w inteligentnych zakładach produkcyjnych stosujących lasery do oznaczania produktów.

Idealna do automatycznego nanoszenia
Etykieta poliimidowa B-730 z możliwością grawerowania laserowego ma bardzo cienką, a jednocześnie trwałą warstwę kleju, co gwarantuje odporność na działanie wysokich temperatur i agresywnych substancji chemicznych oraz pozwala uniknąć wycieków kleju i tym samym nieplanowanych przerw w produkcji. Etykieta ta, zaprojektowana specjalnie do systemów automatycznego nanoszenia, zapewnia wyższą dokładność i wyższy wskaźnik wykorzystania.


Informacje na temat firmy Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *