IT

Fakro usprawnia utrzymanie ruchu z systemem Queris CMMS

By  | 

Polski producent okien dachowych z Nowego Sącza, będący światowym wiceliderem w tej branży, zdecydował się na wdrożenie w swoim zakładzie programu dla służb utrzymania ruchu. System dostarczony przez Queris ma zapewnić usprawnienie procesów UR i jeszcze lepsze gospodarowanie produkcyjnymi zasobami.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Fakro, wywodzące się z Nowego Sącza, posiada 12 zakładów produkcyjnych i 16 centrów dystrybucyjnych na całym świecie, zlokalizowanych na terenie Europy, Azji i Ameryki. Producent wyposażył polski oddział w jeden z najpopularniejszych w kraju systemów CMMS, który ma ułatwić pracę mechanikom i osobom odpowiedzialnym za stan techniczny wyposażenia fabryki.

W ramach zrealizowanego wdrożenia zaimplementowano oprogramowanie wraz z bazą danych oraz zapewniono jego obsługę poprzez moduł kodów kreskowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Dzięki temu umożliwiono szybszą obsługę systemu, a także sprawniejsze wprowadzanie i odczytywanie danych.

Nowosądecki producent okien znany jest z tego, że pomimo globalnej skali działalności, nadal pozostaje firmą rodzinną, co chętnie podkreśla. Oprócz tego we współpracy z partnerami stara się wspierać polskie firmy, dowodząc przy tym, że rodzime technologie nierzadko stoją na takim samym, a czasami i wyższym poziomie, co zagraniczne rozwiązania.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *