Wydarzenia

Firma RS Components powołuje nowego dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią

By  | 

Warszawa, Polska, 23 stycznia 2017 — firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), z ogromną przyjemnością informuje, o nominacji Karoliny Szczepaniak-Batory na stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią .

Najważniejszym zadaniem Karoliny Batory jest rozwój i umacnianie pozycji, jaką firmie udało się już zdobyć przez ostatnie 7 lat działalności na rynku Europy Wschodniej . Jako Dyrektor Sprzedaży jej celem jest stworzenie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb klientów oferty w ramach szeroko rozumianej branży przemysłowej .
Karolina Batory podsumowuje to następująco:

„Firma RS ma szereg unikalnych atutów: szeroką ofertę produktową i usługową, doświadczenie w handlu elektronicznym oraz intensywnie rozwijającą się bazę klientów. Budowanie partnerstwa biznesowego pomiędzy odbiorcami a dostawcami to moja wielka pasja. Chcę, aby RS stał się doradcą dla naszych klientów oraz przewidywał ich potrzeby w zakresie optymalizacji kosztów i procesów”

Po zdobyciu dyplomu w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Poznańskim Karolina Batory przez 12 lat pracowała w Wielkiej Brytanii dla firmy Transport for London, zdobywając rozległe doświadczenie w zarządzaniu poziomem satysfakcji klientów oraz pracy w międzynarodowym środowisku. Od 2012 r. związana z firmą RS Components pełniła różne role, poznając zagadnienia dotyczące globalnej dystrybucji automatyki przemysłowej i elektroniki.

W firmie RS panuje przekonanie, że obszerna wiedza, doświadczenie i pasja Karoliny przyniosą przedsiębiorstwu jeszcze większy wzrost zaufania klientów, dynamiczny rozwój sprzedaży oraz budowanie świadomości marki na rynkach polskim, czeskim i węgierskim.


O RS Components
RS Components i Allied Electronics to marki handlowe grupy Electrocomponents plc, wiodącego dystrybutora podzespołów i komponentów elektronicznych oraz produktów dla działów utrzymania ruchu. Za pośrednictwem przedstawicielstw w 32 krajach grupa oferuje 500 000 produktów poprzez sprzedaż internetową, zaopatrując ponad milion klientów i wysyłając ponad 44 000 zamówień dziennie. Dostarczamy produkty
z zakresu elektroniki, automatyki i sterowania, techniki pomiarowej, elektryki i mechaniki od ponad 2500 wiodących producentów.
Grupa Electrocomponents jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych
i w zeszłym roku finansowym zakończonym 31 marca 2016 osiągnęła dochody w wysokości 1,29 mld funtów.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem pl.rs-online.com.


Kontakt dla prasy:
RS Components GmbH
Frank Behrens
Hessenring 13 b
64546 Mörfelden-Walldorf
Tel: 0049 6105 401 803
frank.behrens@rs-components.com


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *